Number of items: 511

12159.

20 000 HUF
54,20
62,50

12160.

20 000 HUF
54,20
62,50

Rosenthal virág mintás porcelán süteményes készlet. Hat személyes komplett, kézzel festett, jelzett, kis kopással
12161.

19 000 HUF
51,49
59,38

Gránit fajansz teás készlet. Matricás, jelzett, a kannán kisebb sérülések. Hat személyes
12162.

22 000 HUF
59,62
68,75

Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
12163.

36 000 HUF
97,56
112,50

12164.

30 000 HUF
81,30
93,75

2 db reklámos Hollóházi porcelán: Leninváros TIFO és Hollóházi porcelángyár
12165.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF