Glass-objects

Number of items: 331

11817.

150 000 HUF
405,41
441,18
Art deco likőrös készlet. M. Powolny, Szilézia, XX. sz. eleje. Kézzel készült anyagában színezett, csiszolt üveg dugóval. hat személyes, hibátlan. Kiöntő m: 20 cm / Silesian art deco glass liqueur set for 6
11818.

95 000 HUF
256,76
279,41
Murano Cenedese Blue Ocean oválváza. Terv.: Cenedese Vetri, cca 1960, fújt és kézzel formázott, az óceánt idéző türkizkék színű, scavo technikával készült iparművész váza. Alján jelzett: Cenedese. Hibátlan, h: 23 cm, m: 18 cm  ///  A Murano üvegeken alkalmazott scavo technika a régészeti ásatásokon feltárt római üvegek felületét idézi. Az eljárás során korrozív sók és ásványi anyagok olvadnak a tárgy felületére, ezáltal minden scavo váza egyedi felületet kap.
11819.

85 000 HUF
229,73
250,00
Lötz szecessziós váza, irizáló fújt üveg, szép állapotban. Jelzés nélkül. Hibátlan. Ausztria 1900 körül. m: 19 cm
11820.

70 000 HUF
189,19
205,88
Skandináv design kristály gyertyatartó Hibátlan 17x19 c,
11821.

90 000 HUF
243,24
264,71
cca 1980 Arteluce Jill olasz posztmodern falilámpa pár. Fém, anyagában színezett királykék üveg búrarésszel, jelzett, kis kopással, 38x26x13 cm /// circa 1980 Arteluce Jill pair of Italian postmodern wall lamps. Metal, colored royal blue glass, marked, small wear, 38x26x13 cm
11822.

cca 1980 Arteluce "Jill" olasz posztmodern falilámpa pár. Fém, anyagában színezett királykék üveg búrarésszel, jelzett, kis kopással, 38x26x13 cm /// circa 1980 Arteluce "Jill" pair of Italian postmodern wall lamps. Metal, colored royal blue glass, marked, small wear, 38x26x13 cm

30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1930 Curt Schlevogt 2 darab Bacchantes váza. Anyagában levendula színnel színezett, részben savmaratott felületű formába öntött üveg. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 8 -13 cm
11823.

cca 1930 Curt Schlevogt 2 darab "Bacchantes" váza. Anyagában levendula színnel színezett, részben savmaratott felületű formába öntött üveg. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 8 -13 cm

60 000 HUF
162,16
176,47
Lötz szecessziós váza, irizáló fújt üveg, anyagában színezett. Jelzés nélkül. Hibátlan. Ausztria 1900 körül. m: 16 cm
11824.

40 000 HUF
108,11
117,65
Kék-piros muranoi talpas váza. Kétrétegű, anyagában színezett, hibátlan 18,5 cm
11825.

28 000 HUF
75,68
82,35
1998 Swarovski Pegazus kristály figura, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13 cm
11826.

40 000 HUF
108,11
117,65
1929, Vajdaság, Sikinger Jákob vajdasági zsidó szódáskereskedő Bácsordas (Karavukovo), szódásüvege. SIKINGER JÁKOB KARAVUKOVO felirattal síkokra tagolódó barackszínű szódásüveg szerb cirill betűs fejjel, korából adódó pattogzásokkal, összességében jó állapotban, m: 30,5 cm
11827.

1929, Vajdaság, Sikinger Jákob vajdasági zsidó szódáskereskedő Bácsordas (Karavukovo), szódásüvege. "SIKINGER JÁKOB KARAVUKOVO" felirattal síkokra tagolódó barackszínű szódásüveg szerb cirill betűs fejjel, korából adódó pattogzásokkal, összességében jó állapotban, m: 30,5 cm

18 000 HUF
48,65
52,94
Muránói üveg váza, 1930 körül, hibátlan, m: 32 cm
11828.

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF