Glass-objects

Number of items: 331

Szíriai zöldüveg gyertyatartó és pohár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 8,5-13,5 cm
11841.

3 000 HUF
4 darab antik baluszterpohár. cca 18. sz. vége - 19. sz, Parádi huták, közte nódusszal díszített, közte lepattanással, m: 21-22,5 cm
11842.

5 000 HUF
Fürdőpohár. cca 19. sz. vége, osztrák vagy német, anyagában színezett királykék üveg, füllel, szájánál pattanással, m: 11,5 cm
11843.

4 000 HUF
Díszpohár. cca 1900, cseh, türkizzöld színű üveg, aranyfestett madár- és rovarmintákkal, kis pattogzással, m: 11,5 cm
11844.

6 000 HUF
Vladislav Urban (1937-2022), Sklo Union: Design üveg váza. cca 1960, öntött, anyagában színezett türkiz üveg. Jelzés nélkül, némi kopással, m: 14 cm
11845.

6 500 HUF
17,57
19,12
10
Skrdlovice Manufaktúra, Jan Beránek tervező: Türkizzöld asztalközép. Anyagában színezett, alján jelzett, kis kopással, d: 28 cm, m: 13,5 cm
11846.

5 000 HUF
Díszpohár. Szájánál aranycsíkozott pácolt üveg, köszörült ló és címer ábrázolásokkal, kopással, m: 14,5 cm
11847.

4 000 HUF
9
Talpas emlékpohár. cca 1850/70, Parád, bíborpácolt, zománcfestett üveg, bíborpácolt sávban festett Emlékül felirattal, pohártest alsó részén festett körbefutó szőlőfürtökkel és szőlőlevelekkel. Kopással, peremnél kis sérülésekkel, m: 12 cm
11848.

Talpas emlékpohár. cca 1850/70, Parád, bíborpácolt, zománcfestett üveg, bíborpácolt sávban festett "Emlékül" felirattal, pohártest alsó részén festett körbefutó szőlőfürtökkel és szőlőlevelekkel. Kopással, peremnél kis sérülésekkel, m: 12 cm

6 000 HUF
Murano stúdiómunka: levélnehezék tartójával. Tömör, anyagában színezett csepp alakú levélnehezék m: 12,5 cm, és tartó 14x14x4,5 cm, hibátlan
11849.

15 000 HUF
40,54
44,12
cca 1970 Jiri Brabec Sklo Union kínáló, formába préselt borostyánszínű üveg, jelzés nélkül, hibátlan, d: 21,5 cm, m: 8 cm
11850.

20 000 HUF
54,05
58,82
Murano vere soufflé váza, fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
11851.

6 000 HUF
6 db nagy méretű csiszolt kristály pohár. Hibátlanok 22 cm
11852.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF