30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
cca 1980 Arteluce "Jill" olasz posztmodern falilámpa pár. Fém, anyagában színezett királykék üveg búrarésszel, jelzett, kis kopással, 38x26x13 cm /// circa 1980 Arteluce "Jill" pair of Italian postmodern wall lamps. Metal, colored royal blue glass, marked, small wear, 38x26x13 cm