Antique

Number of items: 213

12148.

60 000 HUF
162,16
176,47
12149.

110 000 HUF
297,30
323,53
Polyphon hordozható gramofon. Jelzett, nem működik, jó állapotban, tartalék tűkkel
12150.

26 000 HUF
70,27
76,47
12151.

120 000 HUF
324,32
352,94
Fehér női díszmagyar kompletten gyöngyös mentével, pártával, hosszú szoknyával. Korabeli állványon.
12152.

30 000 HUF
81,08
88,24
Ovális rekeszzománc kép, fa keretbe applikálva, 4,5x3 cm, kerettel 10x8 cm
12153.

2 000 HUF
Marokkói különleges fa törlőkendő tartó 26x13x7 cm
12154.

6 000 HUF
12155.

9 000 HUF
24,32
26,47
12156.

9 000 HUF
24,32
26,47
Thangka, feltehetően Aryadeva ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x66 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12157.

9 000 HUF
24,32
26,47
Dekoratív kínáló tál. Kézzel festett üveg tál, jelzett alpakka aljjal. XIX.sz. vége, kis kopással. s: 24 cm, 29 cm m: 14 cm
12158.

40 000 HUF
108,11
117,65
Fém kínáló tál hibátlan üveg betéttel d: 11 cm
12159.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF