9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Thangka, Heruka és Vajrayogini ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x63 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, papírszegéllyel megerősítve, feltekerve.