Antique

Number of items: 213

Antik WMF ezüstözött képkeret, kopással, jelzett, 35x29 cm
12173.

2 000 HUF
Braille írókeret vakoknak pontozóval. 148 cellás XX. sz eleje Amerikai gyártmány, fém.
12174.

6 000 HUF
12175.

6 000 HUF
12177.

65 000 HUF
175,68
191,18
Sisa József (1952.-): Absztrakt tájkép. Tűzzománc, fém, 2 darab táblán, jelzett, kisebb sérülésekkel, egyik tábla némileg hajlott, 2 db 50x50 cm
12178.

70 000 HUF
189,19
205,88
12179.

32 000 HUF
86,49
94,12
12180.

38 000 HUF
102,70
111,76
12181.

20 000 HUF
54,05
58,82
12182.

28 000 HUF
75,68
82,35
12183.

38 000 HUF
102,70
111,76
12184.

30 000 HUF
81,08
88,24
12185.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF