Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 467

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967 jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,17g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG6
31036.

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,17g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG6

10 000 HUF
27,03
29,41
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. George Bush látogatása Magyarországon kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1991. 60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31037.

2 400 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. George Bush látogatása Magyarországon kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis patina
31038.

1 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. George Bush látogatása Magyarországon bronz emlékérem eredeti műanyag tasakban (42,5mm) T:1-
31039.

800 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. George Bush látogatása Magyarországon kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1990. A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31040.

1 600 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1990. A vatikáni diplomáciai kapcsolatok felvételének emlékére bronz emlékérempár, az érmeket összefogó festett fém keretben, sorszámozott 489 tanúsítvánnyal T:PP
31041.

Bozó Gyula (1913-2004) 1990. "A vatikáni diplomáciai kapcsolatok felvételének emlékére" bronz emlékérempár, az érmeket összefogó festett fém keretben, sorszámozott "489" tanúsítvánnyal T:PP

11 000 HUF
29,73
32,35
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A legnagyobb magyarra emlékezik a hálás magyar nemzet kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31042.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A legnagyobb magyarra emlékezik a hálás magyar nemzet" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

1 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. 60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérmek (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31043.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérmek (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

3 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993 kétoldalas Ag emlékérem, peremén SZG beütéssel (36,23g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, kis karc
31044.

Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" kétoldalas Ag emlékérem, peremén SZG beütéssel (36,23g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, kis karc

10 000 HUF
27,03
29,41
Bozó Gyula (1913-2004) 1994. Esztergom Synodus bronz és ezüstözött fém emlékérem pár (2db, 42mm) T:AU patina
31045.

Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "Esztergom Synodus" bronz és ezüstözött fém emlékérem pár (2db, 42mm) T:AU patina

3 400 HUF
9,19
10,00
Bődy Kálmán (1885-1956) 1918. Tisza István bronzozott Zn emlékérem csavaros hátoldallal. HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA (61mm) T:XF oxidáció, lekopott bronzozás, a csavar hiányzik
31047.

Bődy Kálmán (1885-1956) 1918. "Tisza István" bronzozott Zn emlékérem csavaros hátoldallal. "HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA" (61mm) T:XF oxidáció, lekopott bronzozás, a csavar hiányzik

10 000 HUF
27,03
29,41
Buda István (1952-) 1987. MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány Ag emlékérem (35,76g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adamo BP23
31048.

Buda István (1952-) 1987. "MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány" Ag emlékérem (35,76g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adamo BP23

8 800 HUF
23,78
25,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF