Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 467

Bognár György (1944-) 1990. 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete jelzett Ag emlékérem (35,74/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, apró folt Adamo BP31
31024.

10 000 HUF
27,03
29,41
Bognár György (1944-) 1992. Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomat
31025.

1 600 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes jelzett Ag és bronz emlékérem pár (31,20g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31026.

8 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós 1868-1957 / Itthon, hazai földben kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) patina
31027.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós 1868-1957 / Itthon, hazai földben" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) patina

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
31028.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)

12 000 HUF
32,43
35,29
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1994. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Leiningen-Westerburg Károly bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo GS13
31029.

Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Leiningen-Westerburg Károly" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo GS13

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1995. Szenháromság szobor - Nagykanizsa 1773 / Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 aranyozott-, ezüstözött fém és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31030.

8 000 HUF
Bognár György (1944-) 1996. II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
31031.

Bognár György (1944-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1996. Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996 jelzett Ag emlékérem kapszulában (15,42g/0.925/32mm) T:PP patina, ujjlenyomat
31032.

Bognár György (1944-) 1996. "Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996" jelzett Ag emlékérem kapszulában (15,42g/0.925/32mm) T:PP patina, ujjlenyomat

4 600 HUF
12,43
13,53
Bognár György (1944-) 1996. A Honfoglalás 1100. évfordulójára - Nagykanizsa Város Polgármesteri Hivatala / Kanizsa várának emlékkapuja állíttatta a Városvédő Egyesület bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
31033.

Bognár György (1944-) 1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulójára - Nagykanizsa Város Polgármesteri Hivatala / Kanizsa várának emlékkapuja állíttatta a Városvédő Egyesület" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)

2 000 HUF
Bognár György (1944-) DN Virágh Gedeon 1825-1872 - Az 1848-as Szabadságharc huszár őrnagya / Virágh Kúria - Kiskunsági Nemzeti Park Múzeuma - Kunszentmiklós Ag és bronz emlékérem pár (35,63g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina
31034.

Bognár György (1944-) DN "Virágh Gedeon 1825-1872 - Az 1848-as Szabadságharc huszár őrnagya / Virágh Kúria - Kiskunsági Nemzeti Park Múzeuma - Kunszentmiklós" Ag és bronz emlékérem pár (35,63g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina

8 000 HUF
Bognár György (1944-) Városi Tanács - Bugát Pál Kórház Gyöngyös / ÉK-Magyaroroszági Belgyógyász Kongresszus, Gyöngyös 1986. október 2-3. Ag és bronz emlékérem pár (34,74g/0.640/42mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31035.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF