https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 467

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Buda István (1952-) 1987. MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BP23
31049.

Buda István (1952-) 1987. "MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BP23

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Búza Barna (1910-2010) ~1970. Eredményes szolgálatért öntött bronz érdemérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (96mm) T:AU
31050.

Búza Barna (1910-2010) ~1970. "Eredményes szolgálatért" öntött bronz érdemérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (96mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Búza Barna (1910-2010) DN Dunaújvárosi Sütőipari Vállalat bronz plakett (68x141mm) T:AU
31051.

Búza Barna (1910-2010) DN "Dunaújvárosi Sütőipari Vállalat" bronz plakett (68x141mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Búza Barna (1910-2010) DN Hazafias Népfront Budapesti Bizottsága egyoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:AU
31052.

Búza Barna (1910-2010) DN "Hazafias Népfront Budapesti Bizottsága" egyoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Cséri Lajos (1928-2020) 1974. Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása - Tanért kétoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU
31053.

Cséri Lajos (1928-2020) 1974. "Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása - Tanért" kétoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján Ag és bronz emlékérem pár (35,01/0.640/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo BP26
31054.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Ag és bronz emlékérem pár (35,01/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP26

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
1
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21
31055.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére - MDF kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:UNC
31056.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére - MDF" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Csontos László (1925-2013) 1979. Háló egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (87mm) T:AU patina
31057.

Csontos László (1925-2013) 1979. "Háló" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (87mm) T:AU patina

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs!  Adamo BP49
31058.

Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. "MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára" bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. "Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding" bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs! Adamo BP49

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
0
Csucs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31060.

Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Csucs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 kétoldalas bronz emlékérem plomba nélküli ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
31061.

Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem plomba nélküli ÁPV tokban (42,5mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment