Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 467

DN Magyar Agrártudományi Egyesület / Pro Re Rustica Promovenda bronz emlékérem névre szóló gravírozással (77mm) T:2 patina
31450.

DN "Magyar Agrártudományi Egyesület / Pro Re Rustica Promovenda" bronz emlékérem névre szóló gravírozással (77mm) T:2 patina

1 000 HUF
DN Községért emlékérem egyoldalas, öntött bronz emlékérem (84mm) T:1-
31451.

DN "Községért emlékérem" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (84mm) T:1-

1 000 HUF
DN Kiváló pártmunkáért / MSZMP Tolna Megyei Bizottsága kétoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:2
31452.

DN "Kiváló pártmunkáért / MSZMP Tolna Megyei Bizottsága" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:2

1 000 HUF
DN Kodály Zoltán 1882-1982 / SUOMI-UNKARI SEURA kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31453.

DN "Kodály Zoltán 1882-1982 / SUOMI-UNKARI SEURA" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

800 HUF
DN Eredményes Munkásságáért kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1-
31454.

DN Eredményes Munkásságáért" kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1-

500 HUF
1,35
1,47
DN Orosháza - Társastáncverseny egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~90-91mm) T:AU patina
31455.

DN "Orosháza - Társastáncverseny" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~90-91mm) T:AU patina

1 000 HUF
DN Elzett Művek Írószergyára - Alapítva 1881 jelzett Hollóházi emlékplakett, eredeti tokban (38mm) T:AU
31456.

DN "Elzett Művek Írószergyára - Alapítva 1881" jelzett Hollóházi emlékplakett, eredeti tokban (38mm) T:AU

1 000 HUF
DN ABS bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: B (84mm) T:UNC
31457.

DN "ABS" bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: B (84mm) T:UNC

1 000 HUF
DN Gyógyító érme Harasztosi László parafenomén által kozmikus energiával feltöltve aranyozott emlékérem. Szign. Várhelyi S. (30,5mm) T:UNC
31458.

DN "Gyógyító érme Harasztosi László parafenomén által kozmikus energiával feltöltve" aranyozott emlékérem. Szign. Várhelyi S. (30,5mm) T:UNC

1 000 HUF
DN Hotel Palace Budapest egyoldalas, öntött bronz feltehetően szobaszám jelölő, hátoldalán 202-es beütéssel (61mm) T:XF
31459.

3 000 HUF
DN Debreceni Orvostudományi Egyetem / Pro Universitate kétoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:AU patina
31460.

DN "Debreceni Orvostudományi Egyetem / Pro Universitate" kétoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:AU patina

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF