Printed Materials

Number of items: 275

1755 Tyrnavie Nagyszombat rézmetszetű szentkép S. Parthenius 6x13 cm
18015.

2 000 HUF
5,48
5,97
Hammer price:
3 200 HUF
1830 The Ladies Pocket Magazine. London,1830, Joseph Robins, VIII+244 p.+1 (fekete-fehér acélmetszetű díszcímlap) t.+IX+1+280 p.+10 (fekete-fehér acélmetszetek) t.+24 (színezett acélmetszetű korabeli divat táblák) t. Angol nyelven. Fekete-fehér szövegközti metszetekkel illusztrált. Átkötött modern papírkötésben, foltos lapokkal, első rész címlapja hiányzik.
18016.

1830 The Ladies' Pocket Magazine. London,1830, Joseph Robins, VIII+244 p.+1 (fekete-fehér acélmetszetű díszcímlap) t.+IX+1+280 p.+10 (fekete-fehér acélmetszetek) t.+24 (színezett acélmetszetű korabeli divat táblák) t. Angol nyelven. Fekete-fehér szövegközti metszetekkel illusztrált. Átkötött modern papírkötésben, foltos lapokkal, első rész címlapja hiányzik.

18 000 HUF
49,32
53,73
Hammer price:
19 000 HUF
18017.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 600 HUF
4,78
  Add to cart
  Remove
1859 Sárospataki füzetek. Protestáns és tudományos folyóirat. Szerk.: Antalfi János, Árvai József. III. évfolyam. Sárospatak, 1859, Jäger Károly-ny., 202-296 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
18018.

2 000 HUF
5,48
5,97
Hammer price:
2 000 HUF
,,Egyházi beszéd, melyet Ft. Polgár László urnak, Sz. Benedekrendi áldozárnak Kis-czelben az apátsági javak kormányzójának és a lelkiekben segédnek 1859. évi november 10-én tartott aranymiséje alkalmával mondott Szabó Imre. Veszprém, 1859. Ramasetter Károly nyomdája. 19 p. Papírgerinccel
18019.

,,Egyházi beszéd, melyet Ft. Polgár László urnak, Sz. Benedekrendi áldozárnak Kis-czelben az apátsági javak kormányzójának és a lelkiekben segédnek 1859. évi november 10-én tartott aranymiséje alkalmával mondott Szabó Imre." Veszprém, 1859. Ramasetter Károly nyomdája. 19 p. Papírgerinccel

2 000 HUF
5,48
5,97
Hammer price:
2 000 HUF
1861 Dr. Frantisek Smolka: Rec ktorú v rade risskej a v zalezitosti uhorskej dna 28. augusta 1861 medzi velkym oblúbením drzal - - . (Smolka Ferenc lengyel származású osztrák politikus, galíciai képviselő a Reichsratban elmondott, a magyar alkotmány helyreállítása mellett kiálló, Magyarországot támogató beszéde). Pest, 1861, Pismotiskom Edvarda Poldiniho a Juliusa Nosédu (Poldini Ede és Noséda Gyula-ny.), 8 p. Szlovák nyelven. Fűzés nélkül, kissé sérült lapszélekkel. Ritka!
18020.

8 000 HUF
21,92
23,88
Hammer price:
8 000 HUF
1866 A dunántúli evang. reformált egyházkerület 1865-dik évi September 7, 8, 9-dik napjain Révkomáromban tartott közgyülésének jegyzőkönyve. Pápa, 1866, Reform. főtanoda-ny., 35+(3) p. Javított gerinccel.
18021.

3 400 HUF
9,32
10,15
Hammer price:
3 400 HUF
18022.

Available
1 600 HUF
4,78
  Add to cart
  Remove
1874 A dunántúli evang. reformált egyházkerület 1873-ik évi november 15-18-ik napjain sz. kir. Székes-Fehérvár városában tartott közgyűlésének jegyzőkönyve. Pápa, 1874, Reform. főtanoda-ny., 45+(9) p. Javított gerinccel, sérülésekkel, az utolsó lap javított.
18023.

3 000 HUF
8,22
8,96
Hammer price:
3 000 HUF
18024.

Available
1 000 HUF
2,74
2,99
  Add to cart
  Remove
18025.

Available
2 400 HUF
6,58
7,16
  Add to cart
  Remove
18026.

Available
2 000 HUF
5,48
5,97
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 460:
From 6  to 15 February
Viewing: from  12 to 15 February
Payment deadline is 1 March
Pay-off from 12 March

  Events