Printed Materials

Number of items: 275

1878-1892 Budapesti Közlöny 2 db száma, 1878. febr. 14. és 1892. okt. 23. (a kolerajárvány idejéből, Fertőtlenitve! felirattal), kis lapszéli sérülésekkel
18027.

1878-1892 Budapesti Közlöny 2 db száma, 1878. febr. 14. és 1892. okt. 23. (a kolerajárvány idejéből, "Fertőtlenitve!" felirattal), kis lapszéli sérülésekkel

1 400 HUF
1879 Szabályrendelet a budapesti állami polg. isk. tanító- és tanítónőképezdékben tartandó felső nép- és polgári iskolai tanítók és tanítónők képzési vizsgálatáról. Bp., 1879. MAgyar. Kir. Egyetemi könyvnyomda. 9 p Firkákkal
18028.

1 600 HUF
1880 Értesítvény a Pannonhalmi Szt-Benedek-rend Győri főgimnáziumáról az 1879/80. tanév végén. Győr, 1880, Gross. 86p.. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, foltos borítóval és címlappal.
18029.

1 600 HUF
cca 1880-1930 9 db régi szentkép, közte sérült csipkések
18030.

1 000 HUF
cca 1880-1970 Vegyes meghívó tétel, össz. 17 db
18031.

2 400 HUF
1886-87 2 db szabadkai táncrend: Szeretetről címzett szabadkai nőegylet báli táncrend Bittermann József nyomda.
18032.

4 600 HUF
12,43
13,53
1889 Bp., Forticii Vásár, belépti jegy a Fővárosi Vigadó összes termeiben tartandó álarcos bolondestélyre, Márk Lajos (1867-1940) grafikájával. Hajtva, kisebb lapszéli szakadásokkal, 19x15,5 cm
18033.

2 400 HUF
cca 1890-1900 Théatre de lOpéra, 2 db női jelmezeket ábrázoló illusztráció. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). Kissé foltos lapok, lapméret: 28x21 cm
18034.

cca 1890-1900 Théatre de l'Opéra, 2 db női jelmezeket ábrázoló illusztráció. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). Kissé foltos lapok, lapméret: 28x21 cm

3 000 HUF
18035.

1 400 HUF
1895 A budai érdekek előmozdítása céljából kiküldött bizottság építészeti és szépészeti albizottságának meghívója
18036.

3 000 HUF
1896 Az 1896-iki ezredéves országos kiállítás közleményei. 1110-1150 p.
18037.

3 000 HUF
1896 Millenniumi kiállítás épületei és környezete, színes szecessziós litográfia, szign.: Dörre Tibor, paszpartuban, szép állapotban, 12×16 cm
18038.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF