Printed Materials

Number of items: 275

cca 1905 A Társadalomtudományi Tárasaság tisztikarának és tagjainak névsora. 16p. Sérült papírborítóval
18051.

1 600 HUF
cca 1905-1935 Vallási témájú papírrégiség tétel: dekoratív elsőáldozási emléklap, magyar és német nyelvű folyóiratok, szentképek, stb. Vegyes állapotban.
18052.

1 600 HUF
cca 1905-1945 Vegyes meghívó tétel, össz. 10 db, közte két tagsági jegy is
18053.

2 000 HUF
1906 A Nagybecskereki Szeszmentes melegedő első évi jelentése és kérelme. 12p. Egy fotóval illusztrálva Kiadói papírkötésben
18054.

2 000 HUF
cca 1906 Függelék a ,,Budapest-Zugliget és vidéke című útmutatóhoz. A Zugligeti Egyesület kiadása. Bp., Athenaeum-ny., 16 p. Sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. + 1939 Máriabesnyő kegyhely, ismertető füzet zarándokok számára. A Kapucinus Rendház kiadása. Vác, Kapisztrán-ny., 16 p. Hajtásnyomokkal, a borító kissé gyűrött.
18055.

cca 1906 Függelék a ,,Budapest-Zugliget és vidéke" című útmutatóhoz. A Zugligeti Egyesület kiadása. Bp., Athenaeum-ny., 16 p. Sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. + 1939 Máriabesnyő kegyhely, ismertető füzet zarándokok számára. A Kapucinus Rendház kiadása. Vác, Kapisztrán-ny., 16 p. Hajtásnyomokkal, a borító kissé gyűrött.

1 200 HUF
1907-1928 A Századunk. Társadalomtudományi szemle. szerk: Vámbéry Rusztem és Varró József. 10 db szórvány száma + 1933 Társadalmi szemle III. évf. I. szám. A számok vegyes állapotba, egy borító félig hiányzik.
18056.

3 400 HUF
9,19
10,00
1908 Arad, a novarai csata emlékére rendezett ünnepi ebéd menüje, aláírásokkal
18057.

10 000 HUF
27,03
29,41
1909 Kecskemét Th. város helypénz javadalmi díjszabályzata. 13p. Kiadói papírborítóval
18058.

5 000 HUF
1909 Magyar Lányok. Képes hetilap fiatal leányok számára. Szerk.: Tutsek Anna. 1905. I. köt. (fél évfolyam). Bp., Singer és Wolfner (Hungária-ny.),Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, félvászon-kötésben, gerinc sérült
18059.

2 800 HUF
7,57
8,24
1909 Az Országos Szegényügyi Egyesület alapszabályai. Bp., 1909, k.n. 8 p. Tűzött papírkötés, foltos és sérült borítóval, foltos lapokkal.
18060.

1 600 HUF
cca 1910 Zwarg mérleggyár mérlegek képes reklám nyomtatványok össz 4 p.
18061.

3 800 HUF
10,27
11,18
1910 A Borsod-Miskolci és Nagysárosi malom üzleti kimutatása 10 p hajtva
18062.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF