Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 94

Német Birodalom 1888. II. Vilmos / III. Frigyes Al emlékérem (39mm) T:F ph. German Empire 1888. Wilhelm II / Friedrich III Al medallion (39mm) C:F edge errors
32787.

Német Birodalom 1888. "II. Vilmos / III. Frigyes" Al emlékérem (39mm) T:F ph. German Empire 1888. "Wilhelm II / Friedrich III" Al medallion (39mm) C:F edge errors

1 400 HUF
Német Császárság 1890 (Drentwett, Augsburg). BISMARCK-GEDENK-THALER. emlékérem füllel 34 mm. 15,8 g. T:2- ph,. / German Empire 1890 Bismarck memorial Thaler metal commemorative medal with ear C: EF Bennert 79. Müller 67. Slg. Marienburg 7507.
32788.

28 000 HUF
75,68
82,35
Német Demokratikus Köztársaság 1967. Berlin 3xklf kétoldalas Cu-Ni emlékérme dobozban (27mm) T:1- ujjlenyomat German Democratic Republic 1967. Berlin 3xdiff two sided commemorative medallions in case (27m) T:AU fingeprint
32789.

3 600 HUF
9,73
10,59
Német Demokratikus Köztársaság 1967. Wartburg 2xklf jelzett meisseni porcelán érem (67mm,63mm) T:1- folt Germany Democratic Republic 1967. Wartburg 2xdiff hallmarked porcelain commemorative medallion (67mm,63mm) CAU spotted
32790.

1 400 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1983. Frohburg 1233-1983 jelzett meisseni porcelán érem (65mm) + 1985. Lipcsei vásárok / Meissen 1710-1985 jelzett meisseni porcelán érem (41mm) T:1 German Democratic Republic 1983. Frohburg 1233-1983 hallmarked meissen porcelain medallion (65mm) + 1985. Leipziger Messen / Meissen 1710-1985 hallmarked meissen porcelain medallion (41mm) C:UNC
32791.

Német Demokratikus Köztársaság 1983. "Frohburg 1233-1983" jelzett meisseni porcelán érem (65mm) + 1985. "Lipcsei vásárok / Meissen 1710-1985" jelzett meisseni porcelán érem (41mm) T:1 German Democratic Republic 1983. "Frohburg 1233-1983" hallmarked meissen porcelain medallion (65mm) + 1985. "Leipziger Messen / Meissen 1710-1985" hallmarked meissen porcelain medallion (41mm) C:UNC

2 000 HUF
NDK 1985A Demokratikus földreform 1945 / Szocialista mezőgazdaság az NDK-ban 1985 Ni emlékérem sérült tokban (35mm) T:AU GDR 1985A Demokratische Bodenreform 1945 / Sozialistische Landwirtschaft in der DDR 1985 Ni commemorative medallion in damaged case (35mm) C:AU
32792.

1 000 HUF
NDK 1985. Az NDK 4. légiposta találkozója / Az NDK kulturális egyesületének Filatéliai Egyesülete Cu emlékérem (40mm) T:AU ujjlenyomat, patina GDR 1985. 4. Luftpostsalon der DDR / Philatelistenverband im kulturbund der DDR Cu commemorative medallion (40mm) C:AU fingerprints, patina
32793.

NDK 1985. "Az NDK 4. légiposta találkozója / Az NDK kulturális egyesületének Filatéliai Egyesülete" Cu emlékérem (40mm) T:AU ujjlenyomat, patina GDR 1985. "4. Luftpostsalon der DDR / Philatelistenverband im kulturbund der DDR" Cu commemorative medallion (40mm) C:AU fingerprints, patina

1 000 HUF
NDK 1987. Berlin legrégebbi pecsétje / Berlin 750 éves - Nicolaikirche fém emlékérem (40mm) kpszulában, dísztokban T:PP GDR 1987. Berlins oldest seal / 750th Anniversary of Berlin-Nicolaikirche metal medallion (40mm) in capsule and case C:PP
32794.

NDK 1987. "Berlin legrégebbi pecsétje / Berlin 750 éves - Nicolaikirche" fém emlékérem (40mm) kpszulában, dísztokban T:PP GDR 1987. "Berlin's oldest seal / 750th Anniversary of Berlin-Nicolaikirche" metal medallion (40mm) in capsule and case C:PP

2 000 HUF
NDK 1987. 750 éves Berlin (3xklf) fém emlékérem szett eredeti dísztokban (40mm/db) T:UNC,AU kis patina, ujjlenyomat GDR 1987. 750th Anniversary of Berlin (3xdiff) metal commemorative medallion set in original hardcase (40mm/pc) C:UNC,AU small patina, fingerprints
32795.

NDK 1987. "750 éves Berlin" (3xklf) fém emlékérem szett eredeti dísztokban (40mm/db) T:UNC,AU kis patina, ujjlenyomat GDR 1987. "750th Anniversary of Berlin" (3xdiff) metal commemorative medallion set in original hardcase (40mm/pc) C:UNC,AU small patina, fingerprints

4 000 HUF
Német Demokratikus Köztársaság DN Johann Sebastian Bach jelzett meisseni porcelán érem (51mm) + DN J.W. Goethe jelzett meisseni porcelán plakett (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND Johann Sebastian Bach hallmarked Meissen porcelain medallion (51mm) + ND J.W. Goethe hallmarked Meissen porcelain plaque (60x42mm) C:UNC
32796.

1 600 HUF
NDK DN Waffenschmied - Suhl bronz lemezplakett, műanyag keretben (~77mm) T:AU GDR ND Waffenschmied - Suhl bronze sheet metal plaque in plastic frame (~77mm) C:AU
32797.

NDK DN "Waffenschmied - Suhl" bronz lemezplakett, műanyag keretben (~77mm) T:AU GDR ND "Waffenschmied - Suhl" bronze sheet metal plaque in plastic frame (~77mm) C:AU

2 000 HUF
NDK DN Schwerini múzeuzm 100 éves kétoldalas kerámia emlékérem Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (59mm) T:1 GDR ND. Schwerin Museum two-sided ceramic medallion with mark of the Porcelain Manufactory of Meissen (59mm) C:UNC
32798.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF