Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 94

Csehszlovákia ~1980. Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Központi Földtani Intézet kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Alexander Mrázek (60mm) T:AU patina Czechoslovakia ~1980. Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Ústřední Ústav Geologický two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Alexander Mrázek (60mm) C:AU patina
32763.

Csehszlovákia ~1980. "Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Központi Földtani Intézet" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Alexander Mrázek (60mm) T:AU patina Czechoslovakia ~1980. "Prof. Dr. Cyrill Purkyně 1862-1937 / Ústřední Ústav Geologický" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Alexander Mrázek (60mm) C:AU patina

2 000 HUF
Dél-Korea 1985. A Világbank és leányvállalatai, és a Nemzetközi Valutaalap igazgatótanácsának éves találkozója kétoldalas Cu-Zn emlékérem leírással, eredeti Korea Security Printing and Minting Corp. műanyag tokban (50mm) T:1 South Korea 1985. Annual meetings of the boards of governors of The World Bank and Affiliates, International Monetary Fund two-sided Cu-Zn commemorative medallion with a description sheet, in its original Korea Security Printing and Minting Corp. plastic case (50mm) C:UNC
32764.

Dél-Korea 1985. "A Világbank és leányvállalatai, és a Nemzetközi Valutaalap igazgatótanácsának éves találkozója" kétoldalas Cu-Zn emlékérem leírással, eredeti "Korea Security Printing and Minting Corp." műanyag tokban (50mm) T:1 South Korea 1985. "Annual meetings of the boards of governors of The World Bank and Affiliates, International Monetary Fund" two-sided Cu-Zn commemorative medallion with a description sheet, in its original "Korea Security Printing and Minting Corp." plastic case (50mm) C:UNC

1 400 HUF
Egyesült Arab Emírségek DN Dubaj aranyozott emlékérem (40mm) T:PP United Arab Emirates ND Dubai gilt medallion (40mm) C:PP
32765.

Egyesült Arab Emírségek DN "Dubaj" aranyozott emlékérem (40mm) T:PP United Arab Emirates ND "Dubai" gilt medallion (40mm) C:PP

1 000 HUF
Finnország 1961. 75 éves a Postatakarékpénztár kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU Finland 1961. The Postal Savings Bank is 75 years old double-sided bronze commemorative medal (32mm) C:AU
32766.

Finnország 1961. "75 éves a Postatakarékpénztár" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU Finland 1961. "The Postal Savings Bank is 75 years old" double-sided bronze commemorative medal (32mm) C:AU

2 000 HUF
Franciaország 1859. Giuseppe Garibaldi / Az Olasz Köztársaság fennállásának 10. évfordulója ezüstözött bronz emlékérem másolat (?). Szign.: Franky Magniadas (58mm) T:XF ph, kopott ezüstözés France 1859. Giuseppe Garibaldi / 10th Anniversary of the Italian Republic silver plated bronze medallion copy. Ge. GARIBALDI NÉ Á NICE 1807 / DÉDIÉ AU GÉNÉRAL GARIBALDI POUR SON PATRIOTISME A LINDÉPENDANCE DE LITALIE 1859. Sign.: Franky Magniadas (58mm) C:XF edge error, worn silver plating
32767.

Franciaország 1859. "Giuseppe Garibaldi / Az Olasz Köztársaság fennállásának 10. évfordulója" ezüstözött bronz emlékérem másolat (?). Szign.: Franky Magniadas (58mm) T:XF ph, kopott ezüstözés France 1859. "Giuseppe Garibaldi / 10th Anniversary of the Italian Republic" silver plated bronze medallion copy. "Ge. GARIBALDI NÉ Á NICE 1807 / DÉDIÉ AU GÉNÉRAL GARIBALDI POUR SON PATRIOTISME A L'INDÉPENDANCE DE L'ITALIE 1859". Sign.: Franky Magniadas (58mm) C:XF edge error, worn silver plating

10 000 HUF
27,03
29,41
Franciaország 1987. Gazdasági és Szociális Tanács / Francia Köztársaság peremén jelzett bronz emlékérem. Szign.: Chauvenot (70mm) T:1-,2 France 1987. Conseil Économique et Social / République Française bronze medallion, marked on the edge. Sign: Chauvenot (70mm) C:AU,XF
32768.

2 000 HUF
Franciaország 2000. 2000 / ARCO fém emlékérem (44mm) T:XF France 2000. 2000 / ARCO metal medallion (44mm) C:XF
32769.

Franciaország 2000. "2000 / ARCO" fém emlékérem (44mm) T:XF France 2000. "2000 / ARCO" metal medallion (44mm) C:XF

2 000 HUF
Franciaország DN Igazságügyi rendőrség irányítása - Párizs kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU France ND Direction de la Police Judiciaire - Paris (Direction of the Judicial Police - Paris) two-sided bronze medallion (70mm) C:AU
32770.

Franciaország DN "Igazságügyi rendőrség irányítása - Párizs" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU France ND "Direction de la Police Judiciaire - Paris (Direction of the Judicial Police - Paris)" two-sided bronze medallion (70mm) C:AU

2 000 HUF
Görögország 1995. Geologorum Conventus - Societas Carpato-Balcanica - Greece - Mente et malleo aranyozott fém emlékérem (36mm) márvány posztamensten (71x71x19mm) T:UNC Greece 1995. Geologorum Conventus - Societas Carpato-Balcanica - Greece - Mente et malleo gilt metal medallion (36mm) on marble postament (71x71x19mm) C:UNC
32771.

3 000 HUF
Hollandia 1965. Dr. H.J. van Doorne bronz emlékérem tokban. Szign.: Pieter de Monchy (75mm) T:AU Netherlands 1965. Dr. H.J. van Doorne bronze commemorative medallion in case. Sign.: Pieter de Monchy (75mm) C:AU
32772.

3 600 HUF
9,73
10,59
Izrael ~1989. Jeruzsálem peremen jelzett, bronz emlékérem (70mm) T:1- Israel ~1989. Jerusalem on the edge hallmarked, numbered bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
32773.

2 000 HUF
Kanada DN 12xklf fém emlékéremből álló tétel, a Kanada államairól és területeiről szóló sorozat tagjai (32mm) T:1- patina Canada ND 12xdiff metal medallion lot about Canadas states and territories (32mm) C:AU patina
32774.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF