Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 94

Szovjetunió 1983. 50 éve a szovjet tudományos és pedagógiai alkalmazottak rendszerében / A Szovjetunió Minisztertanácsának Legfelsőbb Tanúsítási Bizottsága bronz emlékérem műanyag tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1983. 50 years in the system of Soviet scientific and pedagogical employees / Supreme Certification Committee of the Council of Ministers of the USSR bronze medallion in plastic case (60mm) C:AU
32823.

Szovjetunió 1983. "50 éve a szovjet tudományos és pedagógiai alkalmazottak rendszerében / A Szovjetunió Minisztertanácsának Legfelsőbb Tanúsítási Bizottsága" bronz emlékérem műanyag tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1983. "50 years in the system of Soviet scientific and pedagogical employees / Supreme Certification Committee of the Council of Ministers of the USSR" bronze medallion in plastic case (60mm) C:AU

3 000 HUF
Ukrajna / Dnyipro ~1980. Boldogság, szeretet házasságkötéskor ajándékozott emlékplakett eredeti tokban (60mm) T:1 Ukraine / Dnyipro ~1980. commemorative bronze medallion given at the time of marriage in original case (60mm) C:UNC
32824.

3 000 HUF
Vatikán 1991. II. János Pál pápa / Magyarországi látogatás, 1991. augusztus 16-20. aranyozott bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: E. Cranero (50mm) T:UNC,AU egy apró karc Vatican 1991. Pope John Paul II / Hungarian visit, 16-20th August 1991 gilt bronze commemorative medallion in original case. Sign.: E. Cranero (50mm) C:UNC,AU a small scratch
32825.

Vatikán 1991. "II. János Pál pápa / Magyarországi látogatás, 1991. augusztus 16-20." aranyozott bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: E. Cranero (50mm) T:UNC,AU egy apró karc Vatican 1991. "Pope John Paul II / Hungarian visit, 16-20th August 1991" gilt bronze commemorative medallion in original case. Sign.: E. Cranero (50mm) C:UNC,AU a small scratch

3 800 HUF
10,27
11,18
~1980. Meisseni katedrális / VEB Állami Porcelánmanufaktúra porcelán emlékérem tokjában (63mm) T:2 kopással ~1980. Meissen Cathedral / VEB State Porcelain Manufactory porcelain commemorative medallion in case (63mm) C:XF small error
32826.

800 HUF
~1990. Louis Braille 1809-1852 kétoldalas bronz emlékérem (6x) (35mm) T:1- ~1990. Louis Braille 1809-1852 two-sided bronze commemorative medallion (6x) (35mm) C:AU
32827.

~1990. "Louis Braille 1809-1852" kétoldalas bronz emlékérem (6x) (35mm) T:1- ~1990. "Louis Braille 1809-1852" two-sided bronze commemorative medallion (6x) (35mm) C:AU

2 000 HUF
32828.

2 000 HUF
Vegyes: NDK 1975. 1200 Jahre - Bad Salzungen / Volkssolbad ezüstözött fém emlékérem (41mm) + NSZK DN Verliebt in Wangen im Allgau / In wangen bleibt man hangen bronz medál, füllel (30mm) T:AU,XF
32829.

1 400 HUF
DN Európai pénznemek / Vatikán - Szent Péter katedrális ezüstözött, részben aranyozott fém emlékérem kapszulában (40mm) + Vatikán állam / I. János Pál ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában T:1- (PP) patina ND European Currencies / Vaticanus - Cathedralis St. Petri silver plated, partially gilt commemorative medallion (40mm) + Status Vaticanus / Ioannes Paulus I silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) C:AU (PP) patina
32830.

DN "Európai pénznemek / Vatikán - Szent Péter katedrális" ezüstözött, részben aranyozott fém emlékérem kapszulában (40mm) + "Vatikán állam / I. János Pál" ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában T:1- (PP) patina ND "European Currencies / Vaticanus - Cathedralis St. Petri" silver plated, partially gilt commemorative medallion (40mm) + "Status Vaticanus / Ioannes Paulus I" silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) C:AU (PP) patina

2 400 HUF
DN Jeruzsálem ostroma egyoldalas fém emlékplakett (102x195mm) T:1- ND Assault of Jerusalem one-sided metal commemorative plaque (102x195mm) C:AU
32831.

DN "Jeruzsálem ostroma" egyoldalas fém emlékplakett (102x195mm) T:1- ND "Assault of Jerusalem" one-sided metal commemorative plaque (102x195mm) C:AU

5 000 HUF
DN Vatikán állam / VI. Pál ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában (40mm) + Vatikán állam / XXIII. János ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában (40mm) + Krisztus keresztre feszítése / Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében Cu-Ni emlékérem kapszulában (40mm) T:PP,1 ND Status Vaticanus / Paulus VI silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) + Status Vaticanus / Ioannes XXIII silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) + Kreuzingung Christi / In Namen des Vaters des Sohnes und des HL. Geistes... Cu-Ni commemorative medallion in capsule (40mm) C:PP,UNC
32832.

DN "Vatikán állam / VI. Pál" ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában (40mm) + "Vatikán állam / XXIII. János" ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában (40mm) + "Krisztus keresztre feszítése / Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében" Cu-Ni emlékérem kapszulában (40mm) T:PP,1 ND "Status Vaticanus / Paulus VI" silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) + "Status Vaticanus / Ioannes XXIII" silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) + "Kreuzingung Christi / In Namen des Vaters des Sohnes und des HL. Geistes..." Cu-Ni commemorative medallion in capsule (40mm) C:PP,UNC

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF