Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

Csóka Zsuzsa (1962-) 2007. MÉE Dunaújváros - 37. Vándorgyűlés / 125 éve született Berán Lajos peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (42,5mm) T:PP
31113.

Csóka Zsuzsa (1962-) 2007. "MÉE Dunaújváros - 37. Vándorgyűlés / 125 éve született Berán Lajos" peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (42,5mm) T:PP

11 000 HUF
29,73
32,35
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1971. 350 éves a Hajdúböszörményi Bocskai Gimnázium egyoldalas bronz emlékplakett, peremen sorszámozott 142 (44x115mm) T:XF
31114.

7 000 HUF
18,92
20,59
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest jelzett Ag emlékérem (25,05g/0.800/42,5mm) T:BU kis patina Adamo BP8
31115.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (25,05g/0.800/42,5mm) T:BU kis patina Adamo BP8

10 000 HUF
27,03
29,41
Franges-Mihanovic Róbert (1872-1940) 1907. Európa bronz plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén hibás EKÉ 1907 felirattal, sorszámozott, 22-es sorszámmal (42x70mm) T:AU /  Hungary 1907. Europa one-sided bronze plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with caption error ÉKE 1907 and serial number 22 on edge. Sign: Robert Franges-Mihanovic (42x70mm) C:AU  HP.: 2302
31116.

Franges-Mihanovic Róbert (1872-1940) 1907. "Európa" bronz plakett, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén hibás "EKÉ 1907" felirattal, sorszámozott, "22"-es sorszámmal (42x70mm) T:AU / Hungary 1907. "Europa" one-sided bronze plaque, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with caption error "ÉKE 1907" and serial number "22" on edge. Sign: Robert Franges-Mihanovic (42x70mm) C:AU HP.: 2302

40 000 HUF
108,11
117,65
Fritz Mihály (1947-) 1982. Zirc kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula (1913-2004) 1993. Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993 bronz kétoldalas emlékérem (42mm) T:UNC
31117.

Fritz Mihály (1947-) 1982. "Zirc" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" bronz kétoldalas emlékérem (42mm) T:UNC

1 600 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1983. A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + Bogár Lívia (1957- ) 1984. Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis ph, patina
31118.

Fritz Mihály (1947-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis ph, patina

1 800 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1983. Szegedi Szabadtéri Játékok aranyozott emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31119.

Fritz Mihály (1947-) 1983. "Szegedi Szabadtéri Játékok" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

2 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1983. A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + 1994. II. Alexij patriarcha magyarországi látogatása bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU kis ph
31120.

2 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1984. MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo KA1
31121.

Fritz Mihály (1947-) 1984. "MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo KA1

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1984. Szeged felszabadulásának 40. évfordulója bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31122.

Fritz Mihály (1947-) 1984. "Szeged felszabadulásának 40. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

1 200 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1988. Pick Szalámi Szeged kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31123.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "Pick Szalámi Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

2 000 HUF
Fritz Mihály (1947- ) 1988. A Szent Jobb Szegeden bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG22
31124.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "A Szent Jobb Szegeden" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG22

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF