Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

Fritz Mihály (1947-) 1991. II. János Pál Debrecenben / 1038. Augusztus 16. - 1991. Augusztus 16-20. kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31137.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Debrecenben / 1038. Augusztus 16. - 1991. Augusztus 16-20." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

1 400 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1991. 90 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MNT bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo MNT14
31138.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "90 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MNT" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo MNT14

4 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1991. Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC (2x) jelzett Ag és aranyozott emlékérem pár (31,46g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
31139.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" (2x) jelzett Ag és aranyozott emlékérem pár (31,46g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina

12 000 HUF
32,43
35,29
Fritz Mihály (1947-) 1992. Szent László - 800 éve avatták szentté / Bátmonostor 1192-1992 ezüstözött fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31140.

Fritz Mihály (1947-) 1992. "Szent László - 800 éve avatták szentté / Bátmonostor 1192-1992" ezüstözött fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

4 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1993. 120 éve tanácsi jogú város Kaposvár - 25 éves az Éremgyűjtő Csoport / Kelta Oppidum és verde - Szalacska Ag emlékérem (35,81g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo KV3
31141.

Fritz Mihály (1947-) 1993. "120 éve tanácsi jogú város Kaposvár - 25 éves az Éremgyűjtő Csoport / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" Ag emlékérem (35,81g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo KV3

14 000 HUF
37,84
41,18
Fritz Mihály (1947-) 1996. A honfoglalás emlékére I. - MÉE kétoldalas aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo BP43
31142.

Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" kétoldalas aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo BP43

8 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1996. A honfoglalás emlékére I. - MÉE kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP43
31143.

Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP43

2 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1996. A honfoglalás emlékére I. - MÉE peremen SZG jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,39g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (az ezüst eredetileg PP)  Adamo BP43
31144.

Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" peremen "SZG" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,39g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (az ezüst eredetileg PP) Adamo BP43

14 000 HUF
37,84
41,18
Fritz Mihály (1947-) 1996. MÉE Budapest - A honfoglalás napja peremen SZG jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,94g/0.925/42,5mm) T:UNC (ezüst eredetileg PP)  Adamo BP45
31145.

Fritz Mihály (1947-) 1996. "MÉE Budapest - A honfoglalás napja " peremen "SZG" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,94g/0.925/42,5mm) T:UNC (ezüst eredetileg PP) Adamo BP45

14 000 HUF
37,84
41,18
Fritz Mihály (1947-) 1996. 100 év a fényért / A Tungsram 100 éves fennállásának emlékére 1896-1996 bronz emlékérem műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC
31146.

Fritz Mihály (1947-) 1996. "100 év a fényért / A Tungsram 100 éves fennállásának emlékére 1896-1996" bronz emlékérem műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 2001. Westel - A kétmilliomodik ügyfél elérésének emlékére ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
31147.

Fritz Mihály (1947-) 2001. "Westel - A kétmilliomodik ügyfél elérésének emlékére" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) DN Pedagógus Szolgálati Emlékérem egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31148.

Fritz Mihály (1947-) DN "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF