Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a Nyugat / Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse bronz emlékérem (65mm) T:XF ü., kis ph. HP 986.
31028.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a 'Nyugat' / 'Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse' " bronz emlékérem (65mm) T:XF ü., kis ph. HP 986.

8 000 HUF
21,92
23,88
Berán Lajos (1883-1943) 1931.Budapesti emlék kétoldalas bronz emlékérem modern utánverete (79mm) T:UNC
31029.

Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem modern utánverete (79mm) T:UNC

2 000 HUF
5,48
5,97
Bodó Sándor (1920-) 1979. Az Amerikai Függetlenségi Háború 200. évfordulójára - Charleston / Kováts Mihály aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem, a Kováts Mihály Egyesület által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott sorozat darabja, kapszulában (51mm) T:PP Hungary 1979. City of Charleston Bicentennial Medal of Freedom / Michael Kováts gold plated bronze commemorative medallion of the Col-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA, hallmarked on the edge, in capsule. Sign: Sándor Bodó (50mm) C:PP
31030.

Bodó Sándor (1920-) 1979. "Az Amerikai Függetlenségi Háború 200. évfordulójára - Charleston / Kováts Mihály" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem, a Kováts Mihály Egyesület által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott sorozat darabja, kapszulában (51mm) T:PP Hungary 1979. "City of Charleston Bicentennial Medal of Freedom / Michael Kováts" gold plated bronze commemorative medallion of the Col-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA, hallmarked on the edge, in capsule. Sign: Sándor Bodó (50mm) C:PP

10 000 HUF
27,40
29,85
Bogár Lívia (1957-) 1982. Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11. bronzr emlékérem (42,5mm) T:UNC patina Adamo KE25
31031.

Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." bronzr emlékérem (42,5mm) T:UNC patina Adamo KE25

2 000 HUF
5,48
5,97
Bogár Lívia (1957- ) 1984. Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1985. Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31032.

Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

2 000 HUF
5,48
5,97
Bogár Lívia (1957-) 1985. Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa 1760-1838 / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985 kétoldalas jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,36g/0,835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31033.

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa 1760-1838 / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" kétoldalas jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,36g/0,835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

12 000 HUF
32,88
35,82
Bognár György (1944-) ~1960-1970. A KISZ Belügyminisztériumi Bizottságától 1919-1957 egyoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (76mm) T:AU
31034.

Bognár György (1944-) ~1960-1970. "A KISZ Belügyminisztériumi Bizottságától 1919-1957" egyoldalas bronz emlékérem, eredeti tokban (76mm) T:AU

1 600 HUF
4,78
Bognár György (1944-) 1984. MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója jelzett Ag emlékérem (41,68g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)  Adamo GS2
31035.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (41,68g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo GS2

7 000 HUF
19,18
20,90
Bognár György (1944-) 1985. Batsányi János Tapolca szülötte 1763-1845 / Batsányiné B. Gabriella 1766-1839 - Éremgyűjtők Csoportja Keszthely kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31036.

Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte 1763-1845 / Batsányiné B. Gabriella 1766-1839 - Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC

1 200 HUF
3,29
3,58
Bognár György (1944-) 1986. Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986 Ag emlékérem kapszulában (156,69g/0.999/65mm) T:PP / Hungary 1986. Hungary - National Mint - 5 uncia 1986 Ag commemorative medallion in capsule (156,69g/0.999/65mm) C:PP
31037.

Bognár György (1944-) 1986. "Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986" Ag emlékérem kapszulában (156,69g/0.999/65mm) T:PP / Hungary 1986. "Hungary - National Mint - 5 uncia 1986" Ag commemorative medallion in capsule (156,69g/0.999/65mm) C:PP

340 000 HUF
931,51
1 014,93
Bognár György (1944-) 1986. Damjanich János 1804-1849 / Az Aradi Vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport bronz emlékérem (42,5 mm) T:UNC  Adamo GS4
31038.

Bognár György (1944-) 1986. "Damjanich János 1804-1849 / Az Aradi Vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" bronz emlékérem (42,5 mm) T:UNC Adamo GS4

3 000 HUF
8,22
8,96
Bognár György (1944-) 1987. Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987 Ag és bronz emlékérem pár (35,78g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo EG3
31039.

Bognár György (1944-) 1987. "Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987" Ag és bronz emlékérem pár (35,78g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo EG3

16 000 HUF
43,84
47,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF