https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bozó Gyula (1913-2004) 2017. Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem - 29. - Kaposvár 2017. 06. 16-18. kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,41g/0.925/42,5mm) T:PP
31100.

Bozó Gyula (1913-2004) 2017. "Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem - 29. - Kaposvár 2017. 06. 16-18." kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,41g/0.925/42,5mm) T:PP

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,27
EUR
,
76,47
USD
Number of bids:
0
Bozó Gyula (1913-2004) Fritz Mihály (1947-) 2012. Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem - Kaposvár / Kelta Oppidum és verde - Szalacska bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31101.

Bozó Gyula (1913-2004) Fritz Mihály (1947-) 2012. "Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem - Kaposvár / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
0
Bozó Gyula (1913-2004) DN Magyar Köztársaság Országgyűlése ezüstözött emlékérem (42,5mm) + Magyar Köztársaság Országgyűlése / Budapest - Parlament Cu emlékérem (42,5mm) C:AU
31102.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" ezüstözött emlékérem (42,5mm) + "Magyar Köztársaság Országgyűlése / Budapest - Parlament" Cu emlékérem (42,5mm) C:AU

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Bozó Gyula (1913-2004) DN Eötvös József- A Magyar Népoktatás Megteremtője kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31103.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Eötvös József- A Magyar Népoktatás Megteremtője" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
7
Buda István (1952-) 1987. MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány Ag emlékérem (35,76g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adamo BP23
31104.

Buda István (1952-) 1987. "MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány" Ag emlékérem (35,76g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adamo BP23

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Number of bids:
0
Csontos László (1925-2013) 1979. Város egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (86mm) T:AU patina, kis ph
31105.

Csontos László (1925-2013) 1979. "Város" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (86mm) T:AU patina, kis ph

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
Csontos László (1925-2013) 1979. Háló egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (87mm) T:AU patina
31106.

Csontos László (1925-2013) 1979. "Háló" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (87mm) T:AU patina

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Csontos László (1925-2013) 1979. A jövő egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papír cetlivel (96mm) T:AU patina
31107.

Csontos László (1925-2013) 1979. "A jövő" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papír cetlivel (96mm) T:AU patina

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján Ag és bronz emlékérem pár (35,01/0.640/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo BP26
31108.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Ag és bronz emlékérem pár (35,01/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP26

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Number of bids:
0
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1985. OMÉK (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest) bronz emlékplakett (80mm) T:XF
31109.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1985. "OMÉK (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest)" bronz emlékplakett (80mm) T:XF

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21
31110.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs!  Adamo BP49
31111.

Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. "MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára" bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. "Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding" bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs! Adamo BP49

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment