Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 116

~1990. Romániai Magyar Cserkészszövetség - Jó munkát - Légy résen műgyantás, aranyozott fém jelvény (25x23mm) T:AU
33101.

~1990. "Romániai Magyar Cserkészszövetség - Jó munkát - Légy résen" műgyantás, aranyozott fém jelvény (25x23mm) T:AU

3 200 HUF
8,65
9,41
~1990-2000. Magyar Politikai Foglyok Szövetsége bronz kitűző (21mm) T:AU patina
33102.

~1990-2000. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége" bronz kitűző (21mm) T:AU patina

2 000 HUF
1991. Magyar Köztársasági Érdemrend nagykeresztje, polgári tagozat zománcozott, részben aranyozott, karikán jelzett Ag kitüntetés, a középkereszt 40mm-es nyakszalagjával T:AU NMK.: 733.
33103.

1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend nagykeresztje, polgári tagozat" zománcozott, részben aranyozott, karikán jelzett Ag kitüntetés, a középkereszt 40mm-es nyakszalagjával T:AU NMK.: 733.

110 000 HUF
297,30
323,53
DN Péter- és Pál apostolt ábrázoló bronz jelvény (~47x37mm) T:XF ferde lemez és tű
33104.

4 000 HUF
DN Ifjúság a környezetért festett fém kitűző (22mm) T:XF patina
33105.

1 000 HUF
DN Zalai Folklórfesztivál - Páka műgyantás fém medál (29mm) + DN Zalaegerszeg műgyantás fém kitűző (25x20mm) T:XF
33106.

1 400 HUF
DN Zománcozott bronz, magyar címeres patrióta jelvény (24x24mm) T:AU
33107.

8 000 HUF
DN FKGP 50 aranyozott fém jelvény (19mm) T:UNC
33108.

DN "FKGP 50" aranyozott fém jelvény (19mm) T:UNC

1 200 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1929-1958. Western Electric Sound System jelzett Ag gomblyukjelvény (2,29g/0.935/6,5x27mm) T:2 USA 1929-1958. Western Electric Sound System hallmarked Ag buttonhole badge (2,29g/0.935/6,5x27mm) C:XF
33109.

5 000 HUF
Belgium 1867. Adminisztratív Szolgálati Érdemérem, bronz fokozat kitüntetés miniatűrje szalaggal T:AU Belgium 1867. Miniature of the Civil Decoration for Long Service in the Administration, Bronze Medal decoration with ribbon T:AU
33110.

Belgium 1867. "Adminisztratív Szolgálati Érdemérem, bronz fokozat" kitüntetés miniatűrje szalaggal T:AU Belgium 1867. Miniature of the "Civil Decoration for Long Service in the Administration, Bronze Medal" decoration with ribbon T:AU

3 000 HUF
Belgium ~1900. Szakmai Szövetség / II. Osztály jelzetlen zománcozott kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF Belgium ~1900. Professional Union / 2nd Class enamelled decoration without hallmark, with original ribbon C:VF
33111.

Belgium ~1900. "Szakmai Szövetség / II. Osztály" jelzetlen zománcozott kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF Belgium ~1900. "Professional Union / 2nd Class" enamelled decoration without hallmark, with original ribbon C:VF

10 000 HUF
27,03
29,41
Belgium 1958. Munka Kitüntetés, ezüst fokozat ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU patina Belgium 1958. Labour Decoration, Silver Grade silver plated, enamelled decoration with ribbon C:AU patina
33112.

Belgium 1958. "Munka Kitüntetés, ezüst fokozat" ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU patina Belgium 1958. "Labour Decoration, Silver Grade" silver plated, enamelled decoration with ribbon C:AU patina

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF