Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 116

DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC
33137.

3 000 HUF
8,22
8,96
10db-os jelvény, kitűző, sapkajelvény tétel, közte ~1970-1980. Munkásőr Központi Iskola műgyantás bronz jelvény (~33x23mm) + az 1985-ös Munka Érdemrend ezüst fokozatának szalagsávja miniatűrrel stb. T:AU,XF
33138.

10db-os jelvény, kitűző, sapkajelvény tétel, közte ~1970-1980. "Munkásőr Központi Iskola" műgyantás bronz jelvény (~33x23mm) + az 1985-ös "Munka Érdemrend" ezüst fokozatának szalagsávja miniatűrrel stb. T:AU,XF

1 600 HUF
4,78
13db-os szocialista kitüntetés-tétel, mindegyik eredeti tokban, adományozói okiratokkal és igazolásokkal, műanyag szalagsávokkal, közte 1958. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés szalagsávval + 1960. Szolgálati Érdemérem zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon és miniatűrrel szalagsávon + 1970. Árvízvédelemért bronz kitüntető jelvény mellszalagon + MN 6639 bronz plakett (109x122mm) fa posztamensen (136x190mm). A tétel Tiszti ingblúz dobozban. T:UNC,AU
33139.

13db-os szocialista kitüntetés-tétel, mindegyik eredeti tokban, adományozói okiratokkal és igazolásokkal, műanyag szalagsávokkal, közte 1958. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés szalagsávval + 1960. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon és miniatűrrel szalagsávon + 1970. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon + "MN 6639" bronz plakett (109x122mm) fa posztamensen (136x190mm). A tétel "Tiszti ingblúz" dobozban. T:UNC,AU

16 000 HUF
43,84
47,76
12db-os törzsgárda és szakszervezeti jelvényekből álló tétel, benne: BKV Törzsgárda jelvény és igazolvány, Villamosenergia ipar - 10 év hűségért (3x), Vendéglátóipari Törzsgárda, HKI Törzsgárda, Szöv. ipar Törzsgárda, 60 év - Gyémántdiplomás Pedagógus, 60 éves Építő-, Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete stb. T:AU-VF egyik jelvény tűje letört
33140.

12db-os törzsgárda és szakszervezeti jelvényekből álló tétel, benne: "BKV Törzsgárda" jelvény és igazolvány, "Villamosenergia ipar - 10 év hűségért" (3x), "Vendéglátóipari Törzsgárda", "HKI Törzsgárda", "Szöv. ipar Törzsgárda", "60 év - Gyémántdiplomás Pedagógus", "60 éves Építő-, Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete" stb. T:AU-VF egyik jelvény tűje letört

2 400 HUF
6,58
7,16
13db-os vegyes jelvénytétel, közte VIT (Világifjúsági Találkozó, 4xklf), Május 1., Debreceni Állatkert, stb. T:XF,VF
33141.

4 000 HUF
10,96
11,94
14 darabos kompozit, műgyantás, zománcos szocialista jelvény tétel, közte Kiváló dolgozó (2xklf), Szocialista brigád (3xklf) T:1-2- közte sérült, hiányzó tű
33142.

14 darabos kompozit, műgyantás, zománcos szocialista jelvény tétel, közte "Kiváló dolgozó" (2xklf), "Szocialista brigád" (3xklf) T:1-2- közte sérült, hiányzó tű

1 000 HUF
2,74
2,99
22xklf vegyes témájú jelvénytétel, közte zománcozott darabokkal T:vegyes közte sérültek
33143.

1 400 HUF
3,84
4,18
25xklf szocialista témájú jelvény, kitűző, sapkajelvény, közte A Magyar Népköztársaság Úttörője, A Magyar Népköztársaság Kisdobosa, Kisdobos, KISZ, Kiváló Szakaszparancsnok, Szovjet-Magyar Tudományos Együttműködés 25. évfordulója, stb. T:UNC-XF
33144.

25xklf szocialista témájú jelvény, kitűző, sapkajelvény, közte "A Magyar Népköztársaság Úttörője", "A Magyar Népköztársaság Kisdobosa", "Kisdobos", "KISZ", "Kiváló Szakaszparancsnok", "Szovjet-Magyar Tudományos Együttműködés 25. évfordulója", stb. T:UNC-XF

1 400 HUF
3,84
4,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF