Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 116

~1970-1980. Szöv.Ipar Törzsgárda műgyantás bronzlemez kitűző (22x20mm) T:1-
33089.

~1970-1980. "Szöv.Ipar Törzsgárda" műgyantás bronzlemez kitűző (22x20mm) T:1-

500 HUF
1,35
1,47
~1970-1980. TC (Tisza Cipőrgyár) Törzsgárda zománcozott bronz jelvény (15x14mm) T:AU
33090.

~1970-1980. "TC (Tisza Cipőrgyár) Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény (15x14mm) T:AU

3 000 HUF
~1970-1980. Vasutas (utasellátó?) törzsgárda jelvény 25 év után, zománcozott bronz (23x21mm) T:AU,XF fo., patina
33091.

3 000 HUF
~1970-1980. Vendéglátóipari Törzsgárda zománcozott fém  törzsgárda jelvény 5 év után (26x14mm) + Vendéglátóipari Törzsgárda zománcozott fém törzsgárda jelvény 10 év után (26x14mm) T:AU,XF
33092.

~1970-1980. "Vendéglátóipari Törzsgárda" zománcozott fém törzsgárda jelvény 5 év után (26x14mm) + "Vendéglátóipari Törzsgárda" zománcozott fém törzsgárda jelvény 10 év után (26x14mm) T:AU,XF

1 000 HUF
~1970-1980. Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója aranyozott, részben festett kitüntető jelvény miniatűrrel, dísztokban T:AU,XF
33093.

~1970-1980. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, részben festett kitüntető jelvény miniatűrrel, dísztokban T:AU,XF

1 200 HUF
~1970-1980. Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban
33094.

4 000 HUF
1974. Tűzbiztonsági Érem arany fokozat, műgyantás aranyozott kitüntetés mellszalagon (39x36mm) T:AU NMK 564
33095.

1974. "Tűzbiztonsági Érem" arany fokozat, műgyantás aranyozott kitüntetés mellszalagon (39x36mm) T:AU NMK 564

2 000 HUF
1975. Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974 bronz kitüntetés mellszalagon, sérült tokban (34mm) T:AU NMK714
33096.

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974" bronz kitüntetés mellszalagon, sérült tokban (34mm) T:AU NMK714

1 400 HUF
1977. Nemzetközi Autótura 1977 október festett fém kitűző (25mm) T:AU
33097.

1977. "Nemzetközi Autótura 1977 október" festett fém kitűző (25mm) T:AU

1 000 HUF
~1980. 500 ezer kilométer balesetmentesen kitüntető autójelvény (72x97mm) T:2
33098.

~1980. "500 ezer kilométer balesetmentesen" kitüntető autójelvény (72x97mm) T:2

5 000 HUF
1982-1987. Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója aranyozott, részben festett kitüntető jelvény (2x) mindkettő viselői igazolvánnyal, dísztokban T:UNC,AU
33099.

1982-1987. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, részben festett kitüntető jelvény (2x) mindkettő viselői igazolvánnyal, dísztokban T:UNC,AU

800 HUF
1985. A Munka Érdemrend arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU hátoldaláról a tű letört NMK 599.
33100.

1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU hátoldaláról a tű letört NMK 599.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF