Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 116

~1960-1970. Hódmezővásárhely műgyantás, aranyozott fém kitűző (~24x22mm) T:XF
33065.

~1960-1970. "Hódmezővásárhely" műgyantás, aranyozott fém kitűző (~24x22mm) T:XF

1 200 HUF
~1960-1970. Belker - 5 év Törzsgárda zománcozott bronz kitűző (20x17mm) T:XF
33066.

~1960-1970. "Belker - 5 év Törzsgárda" zománcozott bronz kitűző (20x17mm) T:XF

1 000 HUF
~1960-1970. Orvossegéd Képző Iskola - Budapest zománcozott bronz jelvény (20x16mm) T:AU
33067.

~1960-1970. "Orvossegéd Képző Iskola - Budapest" zománcozott bronz jelvény (20x16mm) T:AU

3 000 HUF
~1960-1970. Egyesült Vegyiművek zománcozott bronz jelvény (26x18mm) TAU
33068.

~1960-1970. "Egyesült Vegyiművek" zománcozott bronz jelvény (26x18mm) TAU

3 000 HUF
~1960-1970. Építő Szakszervezet zománcozott jelvény (20x17mm) T:2
33069.

~1960-1970. "Építő Szakszervezet" zománcozott jelvény (20x17mm) T:2

500 HUF
1,35
1,47
~1960-1970. Gépállomás - 5 éves munkáért zománcozott bronz jelvény (18x23) T:AU
33070.

~1960-1970. "Gépállomás - 5 éves munkáért" zománcozott bronz jelvény (18x23) T:AU

1 000 HUF
~1960-1970. Magyar Államvasutak szárnyaskerekes, Kádár-címeres, részben zománcozott bronz jelvénye (14x30mm) T:AU
33071.

7 000 HUF
18,92
20,59
1961. A Szakma Ifjú Mestere Ezüst Fokozat részben zománcozott, ezüstözött bronz jelvény igazolvánnyal T:XF,VF
33072.

1961. "A Szakma Ifjú Mestere Ezüst Fokozat" részben zománcozott, ezüstözött bronz jelvény igazolvánnyal T:XF,VF

2 600 HUF
7,03
7,65
1961. Építők Napja műgyantás Al kitűző (20x17mm) + Szép Budapestért műgyantás bronz jelvény (27x22mm) T:AU,XF
33073.

1961. Építők Napja" műgyantás Al kitűző (20x17mm) + "Szép Budapestért" műgyantás bronz jelvény (27x22mm) T:AU,XF

1 200 HUF
1962. ÉKME (Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem) 1957-1962 ezüstözött bronz kitűző (16x9mm) + 1965. ÉKME (Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem) műgyantás fém kitűző (10x19mm) T:AU az egyiken kopott ezüstözés
33074.

1962. "ÉKME (Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem) 1957-1962" ezüstözött bronz kitűző (16x9mm) + 1965. "ÉKME (Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem)" műgyantás fém kitűző (10x19mm) T:AU az egyiken kopott ezüstözés

1 200 HUF
1964. Munka Érdemrend arany fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban, igazolvánnyal T:AU NMK 599.
33075.

1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban, igazolvánnyal T:AU NMK 599.

4 400 HUF
11,89
12,94
1966. Kilián Testnevelési mozgalom 2 darab zománcozott bronz kitűző hozzá tartozó igazolvánnyal (16x11mm) T:2 egyik tű sérült
33076.

1966. "Kilián Testnevelési mozgalom" 2 darab zománcozott bronz kitűző hozzá tartozó igazolvánnyal (16x11mm) T:2 egyik tű sérült

500 HUF
1,35
1,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF