Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 116

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest bronz gomblyukjelvény hátlapon Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (23mm) T:XF patina
33041.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz gomblyukjelvény hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (23mm) T:XF patina

2 000 HUF
5,48
5,97
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest bronz kitűző, hátlapon Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (4x) (23mm) T:AU
33042.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző, hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (4x) (23mm) T:AU

2 000 HUF
5,48
5,97
Berán Lajos (1882-1943) 1939. Hegyi Szent Bernát - Oltalmazz minket préselt bronz jelvény, előlapon BERÁN hátlapon BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. és TÖRVVÉD. jelzésekkel (45x25mm) T:UNC,AU
33043.

Berán Lajos (1882-1943) 1939. "Hegyi Szent Bernát - Oltalmazz minket" préselt bronz jelvény, előlapon "BERÁN" hátlapon "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." és "TÖRVVÉD." jelzésekkel (45x25mm) T:UNC,AU

5 000 HUF
13,70
14,93
~1940-1950. F.A.K.V. (Fővárosi Autóbusz Községi Vállalat) zománcozott bronz sapkajelvény (~22,5x37mm) T:XF zománchiba
33044.

~1940-1950. "F.A.K.V. (Fővárosi Autóbusz Községi Vállalat)" zománcozott bronz sapkajelvény (~22,5x37mm) T:XF zománchiba

4 000 HUF
10,96
11,94
~1945-1956. KMAC (Köztársasági Magyar Automobil Club) Rákosi-címeres zománcozott bronz kitűző (14mm) T:XF a tű kissé ferde
33045.

~1945-1956. "KMAC (Köztársasági Magyar Automobil Club)" Rákosi-címeres zománcozott bronz kitűző (14mm) T:XF a tű kissé ferde

2 000 HUF
5,48
5,97
10
~1947-1949. M.K.O.Sz. (Magyar Költők Országos Szövetsége?) zománcozott bronz gomblyukjelvény (14mm) T:AU
33046.

~1947-1949. "M.K.O.Sz. (Magyar Költők Országos Szövetsége?)" zománcozott bronz gomblyukjelvény (14mm) T:AU

2 000 HUF
5,48
5,97
1948. 48-as Díszérem részben zománcozott, bronz kitüntetés mellszalagon T:AU apró karc Hungary 1948. Medal of Honour commemorating 1848-1849 enamelled bronze decoration with ribbon C:AU small scratch NMK 528.
33047.

1948. "48-as Díszérem" részben zománcozott, bronz kitüntetés mellszalagon T:AU apró karc Hungary 1948. "Medal of Honour commemorating 1848-1849" enamelled bronze decoration with ribbon C:AU small scratch NMK 528.

1 000 HUF
2,74
2,99
22
~1948. bronz lemezjelvény Petőfi Sándor arcképével (~25x30mm) T:XF
33048.

3 000 HUF
8,22
8,96
~1948. Petőfi - Talpra magyar bronz lemezjelvény Petőfi Sándor arcképével (~22x30mm) T:XF
33049.

~1948. "Petőfi - Talpra magyar" bronz lemezjelvény Petőfi Sándor arcképével (~22x30mm) T:XF

3 000 HUF
8,22
8,96
~1948. 1848 bronz lemezjelvény Petőfi Sándor arcképével és nemzetiszín szalaggal (~30x35mm) T:AU kis patina
33050.

~1948. "1848" bronz lemezjelvény Petőfi Sándor arcképével és nemzetiszín szalaggal (~30x35mm) T:AU kis patina

3 000 HUF
8,22
8,96
1949. Magyar Népköztársasági Érdemrend I. fokozatának zománcozott, aranyozott kisdíszítménye, az V. fokozatú kitüntetés szalagján T:XF zománchiba NMK 529
33051.

50 000 HUF
136,99
149,25
~1950-1960. Petőfi Sándor aranyozott műanyag jelvény trikolor szalaggal (33x29mm) T:AU
33052.

~1950-1960. "Petőfi Sándor" aranyozott műanyag jelvény trikolor szalaggal (33x29mm) T:AU

3 000 HUF
8,22
8,96

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF