Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 116

Szovjetunió 1956. Szűzföldek Fejlesztéséért Érem aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:1 Soviet Union 1956. Medal For the Development of Virgin Lands gilt metal medal with ribbon C:UNC
33125.

Szovjetunió 1956. "Szűzföldek Fejlesztéséért Érem" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:1 Soviet Union 1956. "Medal For the Development of Virgin Lands gilt metal medal with ribbon C:UNC

8 000 HUF
Szovjetunió 1978. Szojuz-gázvezeték építésének emlékére fém kitüntetés mellszalagon, tokban (37mm) T:UNC Soviet Union 1978. For the Construction of the Main Natural Gas Pipeline Soyuz metal medal with ribbon, in plastic case (37mm) C:UNC
33126.

Szovjetunió 1978. "Szojuz-gázvezeték építésének emlékére" fém kitüntetés mellszalagon, tokban (37mm) T:UNC Soviet Union 1978. "For the Construction of the Main Natural Gas Pipeline Soyuz" metal medal with ribbon, in plastic case (37mm) C:UNC

1 800 HUF
Vegyes 3db-os jelvény tétel, benne: 1928. Congressus V. Internat. Med. Pro. Artificibus Calamitate Afflictis Aegrotisque Budapest 1928. fém jelvény, tűhiány. Szign.:Reményi (29mm) + Magyarország címerét ábrázoló zománcozott gomblyukjelvény, sérült zománccal (13x8mm) + 1945(?) Európa V zománcozott jelvény, patina (21x17mm) T:vegyes
33127.

Vegyes 3db-os jelvény tétel, benne: 1928. "Congressus V. Internat. Med. Pro. Artificibus Calamitate Afflictis Aegrotisque Budapest 1928." fém jelvény, tűhiány. Szign.:Reményi (29mm) + Magyarország címerét ábrázoló zománcozott gomblyukjelvény, sérült zománccal (13x8mm) + 1945(?) "Európa V" zománcozott jelvény, patina (21x17mm) T:vegyes

4 000 HUF
DN 5db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (37x18mm) T:UNC
33128.

3 000 HUF
6db-os műgyantás magyar jelvénytétel, benne: magyar címer, lyukas zászló, kokárda T:UNC,AU
33129.

2 000 HUF
8xklf jelvényből álló tétel, közte sporttal kapcsolatos darabok
33130.

500 HUF
1,35
1,47
9xklf, főleg kínai és szovjet kommunizmussal kapcsolatos jelvénytétel, közte Szovjet-Magyar Baráti Társaság zománcozott jelvény T:UNC-XF egyikről a tű hiányzik
33131.

9xklf, főleg kínai és szovjet kommunizmussal kapcsolatos jelvénytétel, közte "Szovjet-Magyar Baráti Társaság" zománcozott jelvény T:UNC-XF egyikről a tű hiányzik

4 000 HUF
~1960-1990. 10db vegyes díjérem, főleg nyakszalaggal T:2,2-
33132.

1 000 HUF
10db-os, főleg jelvényekből álló, közlekedéssel, utazással kapcsolatos tétel, benne: IBUSZ (2x), Utasellátó, Volán Törzsgárda, BKV, Mercedes, Wartburg, Tu-104 (Tupoljev), stb. T:AU-VF
33133.

1 800 HUF
DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC
33134.

3 000 HUF
DN Lyukas magyar zászló, 1956-os forradalom műgyantás fém jelvény (10x) (20x25mm) T:UNC,AU
33135.

2 000 HUF
33136.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF