Books: History

Number of items: 126

-  Rácz Árpád (szerk.): Nagy Képes Millenniumi Hadtörténet. Bp., 2000, Rubicon-Aquila. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
18311.

2 800 HUF
7,57
8,24
18312.

2 800 HUF
7,57
8,24
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante,(Hornyánszky Viktor-ny.), 492 p.+ 32 t. (képtáblák) + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos gerinccel, a térkép szakadt, egy lap szélén szakadással.
18313.

3 000 HUF
Karácsonyi János: A magyar nemzetségek a XIV. század közepéig. Bp., 2004. Nap Kiadó. Az 1900-as kiadás reprintje. Első néhány lapon tollas aláhúzások Kiadói aranyozott műbőr kötésben
18314.

3 600 HUF
9,73
10,59
18315.

3 600 HUF
9,73
10,59
Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. I-II. kötet. Szerk.: Lukinich Imre. Gróf Mikes János előszavával. Bp., [1935], Franklin-Társulat. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva, színes reprodukciókkal, facsimile mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval, pótolt gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
18316.

3 000 HUF
Négy sávon. A Munkácsy Mihály Múzeum régészeti kutatásai az M44 nyomvonalán. Szerk.: Ando György. Munkácsy Mihály Múzeum évkönyve VI. (43.) Békéscsaba, 2018., Munkácsy Mihály Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18317.

3 000 HUF
II. Rákóczi Ferenc: Confessio peccatoris. + Memoirs. Ford.: Bernard Adams. Bp., 2019, Corvina. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18318.

3 000 HUF
Phil Casoar - Balázs Eszter: Budapest hősei. Ford.: Molnár Zsófia. Bp., 2016, Scolar - Vince. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18319.

2 000 HUF
18320.

2 800 HUF
7,57
8,24
18321.

3 000 HUF
18322.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF