Books: History

Number of items: 126

Schmitth, Nicolaus: Archi-Episcopi Strigonienses. Compendio dati ~. Editio altera. Par(te)s I-II egybekötve. Tyrnaviae, 1768. Typis Acad. Soc. Jesu. (8)+272p.+2 kihajt. mell.+240p.+2 kihajt. mell. Korabeli papírkötésben, kis kopással. báró Révay Ferenc pecsételt ex librisével, második oldalon kikapart pecséttel  Schmitth Miklós (1707?67) jezsuita történetíró műve az esztergomi érsekek történetét mutatja be
18275.

30 000 HUF
82,19
89,55
Fessler, Dr. (Ignác Aurél): Mathias Corvinus, König der Hungarn und Herzog von Schlesien. Zweyte II. Theil Breslau, 1794. Wilhelm Gottlieb Korn. 2t. (címkép+díszcímlap)+VIII+360p.; Korabeli, kissé kopott félbőr-kötésben. Jó példány
18276.

16 000 HUF
43,84
47,76
18277.

30 000 HUF
82,19
89,55
Prímás-album. Dr. Serédi Jusztinián Magyarország bíbornok hercegprímása tiszteletére. Szerk.: az Országos Katolikus Szövetség. Bp., 1928.. Franklin. 358+2 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban
18278.

10 000 HUF
27,40
29,85
18279.

10 000 HUF
27,40
29,85
18280.

10 000 HUF
27,40
29,85
Mannert, Konrad, Germania, Rhaetia, Roricum, Pannonia, nach den Begriffenger Griechen und Römer /, Leipzig, 1820, Hahnschen Verlag. Geographie der Griechen und Römer: Theil 3. 725 p + 2 kihajtható térkép Sérült gerincű félbőr kötésben
18281.

8 000 HUF
21,92
23,88
Frank Ivo Dr.: A revízió és a horvátság / Budapest, 1933, Erdélyi Férfiak Egyesülete (Magyar Királyi Egyetemi Nyomda), 29 p.; (No 21.)
18282.

8 000 HUF
21,92
23,88
Takáts Sándor: magyar nagyasszonyok Bp., é.n. Genius. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel
18283.

8 000 HUF
21,92
23,88
18284.

8 000 HUF
21,92
23,88
25
18285.

6 000 HUF
16,44
17,91
18286.

9 500 HUF
26,03
28,36

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF