Books: Architecture, Art

Number of items: 306

18595.

4 800 HUF
12,97
14,12
Gáborján Alice: Cifraszurök Bp., 2000. Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötésben
18596.

3 000 HUF
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1902, Athenaeum, 76p. + 40 t. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói illusztrált, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, foltokkal, utolsó tábla kissé laza.
18597.

2 400 HUF
18598.

3 200 HUF
8,65
9,41
Gergely Mariann (szerk.): Budapest Art Expo 1996. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18599.

1 600 HUF
cca 1999 Herend katalógusok, 5 db, a Dísztárgyak katalógusnál a könyvtest elvált a borítótól.
18600.

3 000 HUF
Romváry Ferenc: Zsolnay. Debrecen, é.n., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.
18601.

3 000 HUF
Csenkey Éva - Gyugyi László - Hárs Éva: Zsolnay a nagyvilágból - Gyugyi László gyűjteménye. Bp., 2006, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói foltos egészvászon kötésben, sérült kiadói papír védőborítóval.
18602.

3 000 HUF
Vegyes fotózással kapcsolatos könyvtétel, 8 db, közte:  6 db Hevey Iván által írt, a HAFA könyvtárban (3.,6-10, 34-41,49-52.) megjelent mű.;  Balló Rudolf: Mi a fotokémia? Ethika Tudományos Gyűjteménye IV. Bp., 1923, Ethika.;  Gyakorlati fotólexikon. Összeállította Kleeberg Zoltán, Dr. Vigh Viktor. Bp.,é.n., Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Különféle kötésben, változó állapotban.
18603.

2 000 HUF
Szerdahelyi István: Az esztétikai érték. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Szerdahelyi István (1934-2017) esztéta, irodalomtörténész, műfordító által Gyertyán Ervin (1925-2011) író, újságíró, műkritikus, filmesztéta, irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példány.
18604.

2 600 HUF
7,03
7,65
18605.

1 200 HUF
Aknai Tamás: Lent, délen... Képek, arcok Pécs képzőművészeti életéből a 20-21. század fordulóján. Bp.-Pécs, 2013, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés.
18606.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF