Books: Architecture, Art

Number of items: 306

Sisa Béla: Network of Rural Heritage Buildings of Hungary (Magyarország Vidéki Örökségvédelmi Épületeinek Hálózata). Gazdag képanyaggal illusztrált, angol nyelven. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
18607.

3 000 HUF
18608.

1 400 HUF
Rhodes, Daniel: Stoneware and Porcelain. The Art of High-Fired Pottery. / Kőagyag és porcelán. A nagytűzön égetett kerámia művészete. Ford.: Dr. Baumann Miklós. (Magyar fordítás gépelt kézirata). (Bp., 1977), Országos Műszaki Könyvtár és Dokumentációs Központ, 5+316 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
18609.

2 800 HUF
7,57
8,24
Daniela Mascetti - David Bennett: Ékszerek könyve. Fordította: Kovács Zsuzsanna, Dr. Oberfrank Ferenc, S. Kovács Judit, Sovány Andrea. Budapest, 1994, SubRosa Kiadó, 424 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban.
18610.

3 400 HUF
9,19
10,00
11
Great Photographers. New York, Time-Life Books. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
18611.

3 800 HUF
10,27
11,18
Judith Crowe: Drágakövek és ékszerek. Ford.: Balázs Lorátné. (Bp.), 2007, Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18612.

3 000 HUF
11
Régiségek képes enciklopédiája. Szerk.: Paul Atterbury - Lars Tharp. Ford.: Moskovszky Éva. Bp., 2003, Medicina. Harmadik kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18613.

3 000 HUF
18614.

2 400 HUF
Antiquitäten. Französisches und anderes Mobiliar, Skulpturen, Bronzen, Gemälde, Porzellan, Tapisserien, Textilien etc. (Árverési katalógus). Wien, [1934], Auktionshaus für Altertümer Glückselig Gesellschaft. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen és néhány lapon kis sérüléssel.
18615.

3 000 HUF
Freeman Patterson: Photographing the World Around You: A Visual Design Workshop. Toronto, 1994, Key Porter Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18616.

3 000 HUF
Sz. Morvay Judit: A cserépedény a mezőkövesdiek kultúrájában. DEDIKÁLT! Különlenyomat az Néprajzi Értesítő XXXVII. évfolyamából. Bp., 1955.,nyn., 31-64 p. Átkötött egészvászon-kötés, foltos, kijáró lapokkal.
18617.

3 000 HUF
1937 Catalogue of the Hammersmith Hampshire House Photographic Societys 22nd annual exhibiton of a picoral photography. Hammersmith, 1937, Hampshire House, 58+6 p. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Benne magyar nevekkel is, valamint Csörgeő Tibor, Angyalfi Andor egészoldalas fotóival is. Kiadói papírkötésben.
18618.

1937 Catalogue of the Hammersmith Hampshire House Photographic Society's 22nd annual exhibiton of a picoral photography. Hammersmith, 1937, Hampshire House, 58+6 p. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Benne magyar nevekkel is, valamint Csörgeő Tibor, Angyalfi Andor egészoldalas fotóival is. Kiadói papírkötésben.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF