https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 306

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Vasarely múzeum - Szépművészeti Múzeum Budapest 1987. Zichy kastély. (24) p. Kiadói papírborítóval Vasarely által ALÁÍRT példány
18520.

Vasarely múzeum - Szépművészeti Múzeum Budapest 1987. Zichy kastély. (24) p. Kiadói papírborítóval Vasarely által ALÁÍRT példány

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,88
EUR
,
35,82
USD
Number of bids:
1
Satura - Compositionen von Buonaventura Genelli - In Umrissen gestochen von H. Merz, H. Schütz und A. Spiess - Mit einem erläuternden Text herausgegeben von Dr. Max Jordan. Lipcse, 1871, Alphons Dürr. 19p+28t. Bonaventura Genelli (1798-1868) olasz származású német festő és rajzoló művei után készült metszetekkel illusztrált harántalakú album. Kiadói illusztrált félvászon kötés, erősen sérült gerinccel és kötéssel, kopott és kissé sérült borítóval, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
18521.

Satura - Compositionen von Buonaventura Genelli - In Umrissen gestochen von H. Merz, H. Schütz und A. Spiess - Mit einem erläuternden Text herausgegeben von Dr. Max Jordan. Lipcse, 1871, Alphons Dürr. 19p+28t. Bonaventura Genelli (1798-1868) olasz származású német festő és rajzoló művei után készült metszetekkel illusztrált harántalakú album. Kiadói illusztrált félvászon kötés, erősen sérült gerinccel és kötéssel, kopott és kissé sérült borítóval, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.

 
The item is not available
Starting price:
46 000 HUF
126,03
EUR
,
137,31
USD
Number of bids:
0
Mészáros Flóra: Lantos. Balatonfüred, 2023, Zsdrál Art Gallery. Kiadói félvászon-kötés, bontatlan zsugorfóliában, új állapotban.
18522.

Mészáros Flóra: Lantos. Balatonfüred, 2023, Zsdrál Art Gallery. Kiadói félvászon-kötés, bontatlan zsugorfóliában, új állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
76,71
EUR
,
83,58
USD
Number of bids:
0
Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf Jahrhunderten. Stuttgart, 1911. Deutsche Verlags-Anstalt.36p +75t. 111 p.Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, könyvtest elvált
18523.

Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf Jahrhunderten. Stuttgart, 1911. Deutsche Verlags-Anstalt.36p +75t. 111 p.Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, könyvtest elvált

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,75
EUR
,
71,64
USD
Number of bids:
0
Katona Imre: Porcelánlexikon. Az európai porcelánműhelyek, porcelánmanufaktúrák és porcelánjegyek enciklopédiája. Bp., 1999, Gesta. Gazdag képanyaggal, jelzésekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Rendkívül izgalmas és ritka szakmunka!
18524.

Katona Imre: Porcelánlexikon. Az európai porcelánműhelyek, porcelánmanufaktúrák és porcelánjegyek enciklopédiája. Bp., 1999, Gesta. Gazdag képanyaggal, jelzésekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Rendkívül izgalmas és ritka szakmunka!

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
49,32
EUR
,
53,73
USD
Number of bids:
1
Kovács Orsolya: Zsolnay modern 1953-1990. Pécs, 2020, Magánkiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.
18525.

Kovács Orsolya: Zsolnay modern 1953-1990. Pécs, 2020, Magánkiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
49,32
EUR
,
53,73
USD
Number of bids:
1
Hegyi Lóránd: Nádler István. A művész, Nádler István (1938-) által dedikált! Szerk.: Bárd Johanna, Nádler István. Az életrajzot összeállította: Rum Attila. Bp., 2001, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, közte a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18526.

Hegyi Lóránd: Nádler István. A művész, Nádler István (1938-) által dedikált! Szerk.: Bárd Johanna, Nádler István. Az életrajzot összeállította: Rum Attila. Bp., 2001, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, közte a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,84
EUR
,
47,76
USD
Number of bids:
0
Szántó Piroska: Forradalmi Szvit 1956 október-december. A művész, Szántó Piroska (1913-1998) Kossuth-díjas festő, grafikus által ALÁÍRT példány. Bp.,(1989), Corvina. Kiadói félvászon papírkötés. Számozatlan példány!
18527.

Szántó Piroska: Forradalmi Szvit 1956 október-december. A művész, Szántó Piroska (1913-1998) Kossuth-díjas festő, grafikus által ALÁÍRT példány. Bp.,(1989), Corvina. Kiadói félvászon papírkötés. Számozatlan példány!

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,92
EUR
,
23,88
USD
Number of bids:
0
Handbuch der Buchdruckerkunst. Frankfurt a. Main, 1827, Andreaschen Buchhandlung, XVIII+830 p. + 7 (kihajtható táblák) t. Szövegközti fametszetekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, két sérült táblával, volt könyvtári példány.
18528.

Handbuch der Buchdruckerkunst. Frankfurt a. Main, 1827, Andreaschen Buchhandlung, XVIII+830 p. + 7 (kihajtható táblák) t. Szövegközti fametszetekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, két sérült táblával, volt könyvtári példány.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,88
EUR
,
35,82
USD
Number of bids:
0
Fábián László, et alii: Lantos Ferenc. Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Ritka!
18529.

Fábián László, et alii: Lantos Ferenc. Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,88
EUR
,
35,82
USD
Number of bids:
0
Körner Éva: Gross Arnold. Bp., 1973., Corvina,(Offset-ny.), 4+4 p.+10 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, kissé szakadt mappában, a 6. és 11. tábla hiányzik. Megjelent 3000 példányban.
18530.

Körner Éva: Gross Arnold. Bp., 1973., Corvina,(Offset-ny.), 4+4 p.+10 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, kissé szakadt mappában, a 6. és 11. tábla hiányzik. Megjelent 3000 példányban.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,92
EUR
,
23,88
USD
Number of bids:
1
Jancsó Árpád: Bánáti várak, helységek, helyek ikonográfiája. 1595-1800. I. Metszetek. Temesvár, 2016, Editura Eurostampa, 247 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált szakmunka. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozott (135./170) példány.
18531.

Jancsó Árpád: Bánáti várak, helységek, helyek ikonográfiája. 1595-1800. I. Metszetek. Temesvár, 2016, Editura Eurostampa, 247 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált szakmunka. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozott (135./170) példány.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,40
EUR
,
29,85
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment