Books: Architecture, Art

Number of items: 306

Borsos Miklós rajzai. Bp, 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
18715.

1 000 HUF
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina (Offset-ny.), 12 p.+12 t. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói papírmappában, hiánytalan.
18716.

2 000 HUF
First things first. New Branding and design for new businesses. Berlin, 2016. Gestalten.Kiadói kartonált papírkötésben
18717.

2 000 HUF
Die Malerei der Alten Meister. Zweiter Band, Lieferung 6, 8, 9. Leipzig, Verlag E. A. Seemann. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
18718.

1 400 HUF
Mednyánszky László (1852-1919). Kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában 2003. október 14. - 2004. február 8. Szerk.: Markója Csilla. Bp.,2003, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria, 414 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, közte a művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18719.

2 000 HUF
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói sérült papír védőborítóval.
18720.

2 000 HUF
Millers Collectables Price Guide 1991-92 (Volume III). London, 1991, Miller Publications. Sok képpel, árakkal, angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, apró kopásnyomokkal.
18721.

Miller's Collectables Price Guide 1991-92 (Volume III). London, 1991, Miller Publications. Sok képpel, árakkal, angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, apró kopásnyomokkal.

2 000 HUF
4 db kötet az európai parművészet stíluskorszakai katalógus sorozatból: Péter Márta (szerk.): A klasszicizmustól a biedermeierig I-II. Bp., 1990, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, I. kötet borítóján apró tollas firkával, II. kötet borítóján apró felületi sérülésekkel, néhány oldalon ceruzás jegyzetekkel. + Péter Márta (szerk.): Historizmus és eklektika I-II. Bp., 1992, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, borítókon apró kopásnyomokkal.
18722.

2 000 HUF
Hofmann, Werner: A földi paradicsom. 19. századi motívumok és eszmék. 1987, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18723.

2 000 HUF
Grofcsik János, Reichard Ernő: A magyar finomkerámiaipar története. Bp., 1973, Finomkerámiaipari Művek, Szilikátipari Központi Kutató és Tervező Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
18724.

2 000 HUF
18725.

2 000 HUF
Shishkin. Russian Painters series. Leningrád,1971,Aurora. Gazdag képanyaggal illusztrált. Több nyelven. Magyar nyelvű melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt borítóval.
18726.

Shishkin. "Russian Painters" series. Leningrád,1971,Aurora. Gazdag képanyaggal illusztrált. Több nyelven. Magyar nyelvű melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt borítóval.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF