https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 306

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Janos Ber. Malereicolage - Zeichnung 24. April - 2 Juni 1990. Hannover, 1990, Galerie Marika Marghescu. Német nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
18763.

Janos Ber. Malereicolage - Zeichnung 24. April - 2 Juni 1990. Hannover, 1990, Galerie Marika Marghescu. Német nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Friedrich Ferenc. Bp., 2005., Fővárosi Képtár - Kiscelli Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18764.

Friedrich Ferenc. Bp., 2005., Fővárosi Képtár - Kiscelli Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
[Szendrei János (1857-1927)] Dr. Jean Szendrei: Catalogue descriptif et illustré de la Collection de Bagues de Madame Gustave de Tarnóczy. Avec 300 gravures. Párizs, 1889, A. Lévy (Bp., Franklin-ny.), LVI+384 p. Számos szövegközi illusztrációval. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban, hiányzó gerinccel.
18765.

[Szendrei János (1857-1927)] Dr. Jean Szendrei: Catalogue descriptif et illustré de la Collection de Bagues de Madame Gustave de Tarnóczy. Avec 300 gravures. Párizs, 1889, A. Lévy (Bp., Franklin-ny.), LVI+384 p. Számos szövegközi illusztrációval. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban, hiányzó gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Csáki László-Piller István-Orosz Enikő: Zsebmozi. Pocket Kino. Bp., 1998., Magyar Fotográfiai Múzeum.
18766.

Csáki László-Piller István-Orosz Enikő: Zsebmozi. Pocket Kino. Bp., 1998., Magyar Fotográfiai Múzeum.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
25 éves a Természet- és Környezetvédő Tanárok Egyesülete. Jubileumi Képeskönyv. Bp., 2016.  25 év a környezeti nevelés szolgálatában jubileumi képeskönyv. Rab-Kováts Éva: Az ember tragédiája - Madách illusztrációk, A kékszakállú herceg vára - Bartók illusztrációk, Naptár - Radnóti illusztrációk.
18767.

25 éves a Természet- és Környezetvédő Tanárok Egyesülete. Jubileumi Képeskönyv. Bp., 2016. 25 év a környezeti nevelés szolgálatában jubileumi képeskönyv. Rab-Kováts Éva: Az ember tragédiája - Madách illusztrációk, A kékszakállú herceg vára - Bartók illusztrációk, Naptár - Radnóti illusztrációk.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Novitzky N László (szerk).  Bp., 1926. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér illusztrációkkal. Aláírással! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
18768.

Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Novitzky N László (szerk). Bp., 1926. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér illusztrációkkal. Aláírással! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Nyomda és rokonipar évkönyv. Kiadja a nyomda- és rokonipar. Székely Artúr (szerk).  Bp., 1929.4.szám. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott, foltos.
18769.

Nyomda és rokonipar évkönyv. Kiadja a nyomda- és rokonipar. Székely Artúr (szerk). Bp., 1929.4.szám. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott, foltos.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk).  Bp., 1936. Harmincötödik évfolyam. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
18770.

Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk). Bp., 1936. Harmincötödik évfolyam. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Francoise Gilot - Rozsa Endre. Kiállítási katalógus. Cserba Júlia előszavával. Pasuth Krisztina, Francoise Gilot, Készmann József írásaival. Bp., 2000., Várfok Galéria - XO Galéria. A művészek munkáinak reprodukcióval illusztrált. Magyar, angol és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
18771.

Francoise Gilot - Rozsa Endre. Kiállítási katalógus. Cserba Júlia előszavával. Pasuth Krisztina, Francoise Gilot, Készmann József írásaival. Bp., 2000., Várfok Galéria - XO Galéria. A művészek munkáinak reprodukcióval illusztrált. Magyar, angol és francia nyelven. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Kondor. Kondor Béla kiállítása. Bp., 1965, Ernst Múzeum. A művész munkáinak reprodukcióival. + Hommage Kondor 1931-1972. Gross Arnold előszavával. Bp., 1981., Vigadó Galéria. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
18772.

Kondor. Kondor Béla kiállítása. Bp., 1965, Ernst Múzeum. A művész munkáinak reprodukcióival. + Hommage Kondor 1931-1972. Gross Arnold előszavával. Bp., 1981., Vigadó Galéria. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Romváry Ferenc (szerk.): 3. Országos Kisplasztikai Biennálé. Pécs, 1971. Katalógus-, plakáterv: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 1971, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, többek közt Borsos Miklós, Csiky Tibor, Fajó János, Korniss Dezső, Kő Pál, Schaár Erzsébet, Schéner Mihály, Schrammel Imre alkotásainak reprodukcióival illusztrálva.
18773.

Romváry Ferenc (szerk.): 3. Országos Kisplasztikai Biennálé. Pécs, 1971. Katalógus-, plakáterv: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 1971, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, többek közt Borsos Miklós, Csiky Tibor, Fajó János, Korniss Dezső, Kő Pál, Schaár Erzsébet, Schéner Mihály, Schrammel Imre alkotásainak reprodukcióival illusztrálva.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Kratochwill Mimi (Szerk.): Szalay Ferenc festőművész kiállítása. Budapest, Műcsarnok, 1989. július 26- augusztus 27., Mosonmagyaróvár, Városi Művelődési Központ, 1989. szeptember 8-24., Hódmezővásárhely, Tornyai János Múzeum, 1989. dec. 3- 1990. jan. 14. H.n.., 1989, k.n.. Fekete-fehér képekkel, Szalay Ferenc műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
18774.

Kratochwill Mimi (Szerk.): Szalay Ferenc festőművész kiállítása. Budapest, Műcsarnok, 1989. július 26- augusztus 27., Mosonmagyaróvár, Városi Művelődési Központ, 1989. szeptember 8-24., Hódmezővásárhely, Tornyai János Múzeum, 1989. dec. 3- 1990. jan. 14. H.n.., 1989, k.n.. Fekete-fehér képekkel, Szalay Ferenc műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment