Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 252

1985. Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985 kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph
32031.

1 000 HUF
1988. 75 éves a Magyar Síszövetség 1913-88 egyoldalas, öntött sport emlékérem, hátlapon gravírozva Kőváry Károlyné (66mm) T:AU
32032.

1988. "75 éves a Magyar Síszövetség 1913-88" egyoldalas, öntött sport emlékérem, hátlapon gravírozva "Kőváry Károlyné" (66mm) T:AU

2 000 HUF
1989. Sportegyesületek Országos Szövetsége - Emlékérem egyoldalas, bronz emlékérem, hátlapon gravírozva, eredeti dísztokban (69mm) T:1-
32033.

1 000 HUF
1990. Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS jelzetlen olimpiai Ag emlékérem dísztokban. Szign.: Papp László (31,17g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat Hungary 1990. Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS unmarked Ag olympic commemorative medallion in case. Sign.:László Papp (31,17g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints
32034.

12 000 HUF
32,43
35,29
1990. Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott 1337 tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,25g/0,925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina
32035.

8 500 HUF
22,97
1990. Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS jelzetlen olimpiai Ag emlékérem. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat Hungary 1990. Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS unmarked Ag olympic commemorative medallion. Sign.:László Papp (31,5g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints
32036.

12 000 HUF
32,43
35,29
1994. Testnevelés- és Sportfejlesztéséért öntött bronz emlékplakett (115mm) eredeti tokban, fedelében aranyozott Br lemezplakettel Testnevelés és Sport Fejlesztéséért Emlékplakett - Molnár Gyula - 1994 T:2
32037.

2 000 HUF
1994. II. Old Boy Öttusa Világbajnokság üvegplakett eredeti papírtokban (118x118mm) T:1
32038.

1 000 HUF
1996. Veszprémi Bazilika - Főszékesegyház aranyozott bronz emlékérem (42mm) T:1- (PP)
32039.

3 000 HUF
2002. Korea-Japán közös rendezésű Labdarúgó Világbajnokság - MasterCard hivatalos szponzor fém jelvény, bontatlan, kissé sérült fóliatasakban T:1
32040.

2002. "Korea-Japán közös rendezésű Labdarúgó Világbajnokság - MasterCard hivatalos szponzor" fém jelvény, bontatlan, kissé sérült fóliatasakban T:1

800 HUF
2010. 5th INAS-FID World Cross Country Championship - 2010 Hungary-Vác egyoldalas bronz plakett dísztokban (47x61mm) T:UNC
32041.

2010. "5th INAS-FID World Cross Country Championship - 2010 Hungary-Vác" egyoldalas bronz plakett dísztokban (47x61mm) T:UNC

2 000 HUF
2019. 15th European Maccabi Games 2019 Budapest (15. Európai Maccabi Játékok) sport emlékérem, szalag nélkül (105x66mm) T:2
32042.

2019. "15th European Maccabi Games 2019 Budapest (15. Európai Maccabi Játékok)" sport emlékérem, szalag nélkül (105x66mm) T:2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF