Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 252

DN Dunajský Pohár - Dunakupa - Dunau Pokal kétoldalas, részben zománcozott, aranyozott díjérem eredeti tokban (50mm) T:1-,2
32055.

DN "Dunajský Pohár - Dunakupa - Dunau Pokal" kétoldalas, részben zománcozott, aranyozott díjérem eredeti tokban (50mm) T:1-,2

1 000 HUF
DN The Best kerékpár vázra szerelhető bronz jelvény (35x57mm) T:2,2- ND The Best bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (35x57mm) C:XF,VF
32056.

DN "The Best" kerékpár vázra szerelhető bronz jelvény (35x57mm) T:2,2- ND "The Best" bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (35x57mm) C:XF,VF

2 000 HUF
Ausztria 1946. Bécsi Rendőr Sportegyesület ezüstözött bronz plakett (77x59mm) fekete márványtalapzaton T:XF,VF kopott ezüstözés Austria 1946. Polizei Sport-Verein Wien dem Budapester Eisenbahn-Stemmer gewidmet 20.I.1946. silvered bronze plaque (77x59mm) on black marbl sheet C:XF,VF worn silvering
32057.

Ausztria 1946. "Bécsi Rendőr Sportegyesület" ezüstözött bronz plakett (77x59mm) fekete márványtalapzaton T:XF,VF kopott ezüstözés Austria 1946. "Polizei Sport-Verein Wien dem Budapester Eisenbahn-Stemmer gewidmet 20.I.1946." silvered bronze plaque (77x59mm) on black marbl sheet C:XF,VF worn silvering

2 000 HUF
Ausztria DN ÖFB (Osztrák Labdarúgó Szövetség) festett bronz jelvény (2db) T:1- Austria ND ÖFB (Austrian Football Association) painted bronze badge (2pcs) C:AU
32058.

1 400 HUF
32059.

1 400 HUF
Belgium DN URBSFA (Belga Királyi Labdarúgó Szövetség francia nyelven) aranyozott és zománcozott bronz jelvény (2xklf) T:1,2 egyiken zománchiba Belgium ND URBSFA (Royal Belgian Football Association in French) gilt and enamelled bronze badge (2xdiff) C:UNC,XF one with enamel error
32060.

Belgium DN "URBSFA (Belga Királyi Labdarúgó Szövetség francia nyelven)" aranyozott és zománcozott bronz jelvény (2xklf) T:1,2 egyiken zománchiba Belgium ND "URBSFA (Royal Belgian Football Association in French)" gilt and enamelled bronze badge (2xdiff) C:UNC,XF one with enamel error

1 400 HUF
Bulgária 1988. 40 éves a CSKA Septemvrisko Zhame kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (61mm). Az 1948-ban alapított CSKA Sofia 1968-ban egyesült a Septemvri csapatával, innen a név. 1989-ben a Septemvri kivált a CSKA-ból. T:2 Bulgaria 1988. 40th anniversary of CSKA Septemvrisko Zhame two-sided silvered bronze commemorative medal (61mm). CSKA Sofia, founded in 1948, merged with Septemvri in 1968, hence the name. In 1989, Septemvri separated from CSKA. C:XF
32061.

Bulgária 1988. "40 éves a CSKA Septemvrisko Zhame" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (61mm). Az 1948-ban alapított CSKA Sofia 1968-ban egyesült a Septemvri csapatával, innen a név. 1989-ben a Septemvri kivált a CSKA-ból. T:2 Bulgaria 1988. "40th anniversary of CSKA Septemvrisko Zhame" two-sided silvered bronze commemorative medal (61mm). CSKA Sofia, founded in 1948, merged with Septemvri in 1968, hence the name. In 1989, Septemvri separated from CSKA. C:XF

1 000 HUF
Finnország 1955. Finnország-Magyarország - 1955. 07. 27-28. atlétikai mérkőzés bronz atlétikai díjérem IV. P. 400m aitaj gravírozással a hátoldalán (58mm) T:1- patina Finland 1955. Finland-Hungary - 27-28. 7. 1955 track and field match (Suomi-Unkari - 27-28. 7. 1957 yleisurheilumaaottelu) athletic bronze award medal with IV. P. 400m aitaj engrave on the backside (58mm) C:AU patina
32062.

Finnország 1955. "Finnország-Magyarország - 1955. 07. 27-28. atlétikai mérkőzés" bronz atlétikai díjérem "IV. P. 400m aitaj" gravírozással a hátoldalán (58mm) T:1- patina Finland 1955. "Finland-Hungary - 27-28. 7. 1955 track and field match (Suomi-Unkari - 27-28. 7. 1957 yleisurheilumaaottelu)" athletic bronze award medal with "IV. P. 400m aitaj" engrave on the backside (58mm) C:AU patina

1 800 HUF
Finnország 1957. Finnország-Magyarország - 1957. 07. 18-19. bronz atlétikai díjplakett Kulta ja Hopea Oy Turku gyártói jelzéssel és III. P. 400m aitaj gravírozással a hátoldalán (50x75mm) T:1- patina Finland 1957. Finland-Hungary - 18-19. 7. 1957 (Suomi-Unkari - 18-19. 7. 1957) bronze athletic award plaque with Kulta ja Hopea Oy makers mark and III. P. 400m aitaj engrave on the backside (50x75mm) C:AU patina
32063.

Finnország 1957. "Finnország-Magyarország - 1957. 07. 18-19." bronz atlétikai díjplakett "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "III. P. 400m aitaj" gravírozással a hátoldalán (50x75mm) T:1- patina Finland 1957. "Finland-Hungary - 18-19. 7. 1957 (Suomi-Unkari - 18-19. 7. 1957)" bronze athletic award plaque with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "III. P. 400m aitaj" engrave on the backside (50x75mm) C:AU patina

1 800 HUF
Finnország 1963. Finnország-Magyarország - 1963. 08. 8-9. bronz atlétikai díjérem Kulta ja Hopea Oy Turku gyártói jelzéssel és IV. P. Korkeush gravírozással a hátoldalán (58mm) T:1-,2 patina Finland 1963. Finland-Hungary - 8-9. 8. 1963 track and field match (Suomi-Unkari - 8-9. 8. 1963) athletic bronze award medal with Kulta ja Hopea Oy makers mark and IV. P. Korkeush engrave on the backside (58mm) C:AU,XF patina
32064.

Finnország 1963. "Finnország-Magyarország - 1963. 08. 8-9." bronz atlétikai díjérem "Kulta ja Hopea Oy Turku" gyártói jelzéssel és "IV. P. Korkeush" gravírozással a hátoldalán (58mm) T:1-,2 patina Finland 1963. "Finland-Hungary - 8-9. 8. 1963 track and field match (Suomi-Unkari - 8-9. 8. 1963)" athletic bronze award medal with "Kulta ja Hopea Oy" maker's mark and "IV. P. Korkeush" engrave on the backside (58mm) C:AU,XF patina

1 600 HUF
Franciaország Ravat - St.Étienne kerékpár vázra szerelhető bronz jelvény (30x69mm) T:2 France Ravat - St.Étienne bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (30x69mm) C:XF
32065.

Franciaország "Ravat - St.Étienne" kerékpár vázra szerelhető bronz jelvény (30x69mm) T:2 France "Ravat - St.Étienne" bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (30x69mm) C:XF

2 000 HUF
Jugoszlávia DN Cycle Partizan festett, kerékpár vázra szerelhető Al jelvény (30x46mm) T:2- Yugoslavia ND Cycle Partizan painted Al badge that can be mounted on a bicycle frame (30x46mm) C:VF
32066.

Jugoszlávia DN "Cycle Partizan" festett, kerékpár vázra szerelhető Al jelvény (30x46mm) T:2- Yugoslavia ND "Cycle Partizan" painted Al badge that can be mounted on a bicycle frame (30x46mm) C:VF

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: