Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 252

1953. A Magyar Népköztársaság Bajnokságai / OTSB bronz díjérem mellszalagon, hátoldalán Orsz. Atl. Feln. Bajn. Rudugrás III. gravírozással, eredeti dísztokban T:AU
31994.

1953. "A Magyar Népköztársaság Bajnokságai / OTSB" bronz díjérem mellszalagon, hátoldalán "Orsz. Atl. Feln. Bajn. Rudugrás III." gravírozással, eredeti dísztokban T:AU

1 600 HUF
1954. Dózsa jó munkáért 1954. emlékplakett márványlapon (220x160mm) T:2 kis kopások
31995.

1954. "Dózsa jó munkáért 1954." emlékplakett márványlapon (220x160mm) T:2 kis kopások

2 000 HUF
1954. XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest fém emlékplakett (65x40mm) T:2,2- patina
31996.

1 000 HUF
1956. Magyar Népköztársaság Bajnokságai - 1956 / OTSB 110 gát kétoldalas, bronz díjjelvény T:1-
31997.

1956. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai - 1956 / OTSB 110 gát" kétoldalas, bronz díjjelvény T:1-

1 400 HUF
1956. Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás
31998.

2 000 HUF
~1960-1970. XXII. Ker. Kiváló Sport Munkáért zománcozott emléktábla (160x110mm) T:2 kis zománckopások
31999.

3 000 HUF
~1960. Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Atlétika összetett pontverseny VI. helyezett iskola testnevelőjének részben zománcozott fém emlékplakett eredeti tokban (70x95mm) T:2
32000.

1 000 HUF
~1960-1980. Festett ón díjplakett füllel (70x38mm) T:1-
32001.

1 200 HUF
1962. KATE 1962 zománcozott fém turista jelvény T:2
32002.

1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2

2 000 HUF
1963. Országos csapatbajnokság párbajtőr III. 1983. fém díjérem tokban (51mm) T:AU
32003.

1963. "Országos csapatbajnokság párbajtőr III. 1983." fém díjérem tokban (51mm) T:AU

1 000 HUF
1970. III. Országos Sportnapok 1970 fém kitűző (12x30mm) T:1-
32004.

1970. "III. Országos Sportnapok 1970" fém kitűző (12x30mm) T:1-

1 200 HUF
~1970-1980. Alkotó Ifjúság Pályázat - FMKT-FAT bronz emlékplakett (70mm) + Magasabb Egység Bajnokság bronzozott Al plakett, SZABADFOGÁSÚ BIRKÓZÁS NEHÉZSULY III. bronzozott fém díjplakett (70mm) T:AU,XF
32005.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF