Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 252

~1920-1930. DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja 9xlkf ezüstözött bronz, bronz és Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1963. Ünnepi verseny II. forduló lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió
31921.

2 000 HUF
~1920. Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja bronz díjérem (3x) különböző gravírozásokkal (34x26mm) T:2
31922.

~1920. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" bronz díjérem (3x) különböző gravírozásokkal (34x26mm) T:2

2 000 HUF
~1920. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége bronz díjplakett (74x48mm) T:1-,2
31923.

1 800 HUF
31924.

1 600 HUF
31925.

2 200 HUF
5,95
6,47
1923. Kitűnő táncért bronz díjérem (30mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) DN Budapest székesfőváros versenydíja aranyozott Cu-Zn díjérem fül nélkül (30mm) + Gyakorló gimnázium sportköre Cu-Zn díjérem Ludvig Bp. gyártói jellel. Szign.: Berán (30mm) + Szabadkai Asztalitenisz Club bronz díjérem (30mm) T:1-,2 patina, fülnyom
31926.

1923. "Kitűnő táncért" bronz díjérem (30mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) DN "Budapest székesfőváros versenydíja" aranyozott Cu-Zn díjérem fül nélkül (30mm) + "Gyakorló gimnázium sportköre" Cu-Zn díjérem "Ludvig Bp." gyártói jellel. Szign.: Berán (30mm) + "Szabadkai Asztalitenisz Club" bronz díjérem (30mm) T:1-,2 patina, fülnyom

2 600 HUF
7,03
7,65
1924. Magyar Athletikai Szövetség - 1924. okt. 6. Győztes csapat bronz emlékplakett (100x66mm) T:XF
31927.

3 000 HUF
1925. MÁV Gépgyári Sportkör - A MÁV gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre / 1910-1925 kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:2
31928.

1 200 HUF
1925. Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I. bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF
31929.

3 000 HUF
1925. ezüstözött bronz kerékpáros díjérem bronz díszítménnyel, füllel és gravírozással (36mm) T:XF,VF patina
31930.

1 400 HUF
1925. Magyar Athletikai Szövetség egyoldalas, jelzett Ag díjérem, Arkanzas gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozással, ezüstözött bronz Turulos díszítménnyel (br.21,90g/0.800/30x30mm) T:XF,VF patina
31931.

1925. "Magyar Athletikai Szövetség" egyoldalas, jelzett Ag díjérem, Arkanzas gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozással, ezüstözött bronz Turulos díszítménnyel (br.21,90g/0.800/30x30mm) T:XF,VF patina

4 000 HUF
1926. Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6. bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF
31932.

1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF