Number of items: 296

Lennon-Mc Cartney: Yesterday. Beatles dalszövegek angolul és magyarul. Bp., 1990. Maecenas. Kiadói papírkötésben
19059.

3 000 HUF
Fábián Gyula: A vörössipkás diákok. Biczó András rajzaival. Bp., [1948], Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval
19060.

1 200 HUF
Szalatnai Rezső: Petőfi Pozsonyban. Bratislava/Pozsony, 1954., Csehszlovákiai Magyar Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt papír védőborítóban.
19061.

2 000 HUF
Németh László: Szekfű Gyula. Bp., [1940], Bolyai Akadémia (Jövő-ny.), 143+(1) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, belül a lapok jó állapotban. Erősen sérült kiadói papír védőborítóval. A mű első formájában a Magyar Élet nemzetpolitikai szemle 1940. febr.-jún. számában jelent meg. Az első kiadás előjegyzésben fogyott el, a második kiadás dr. Püski Sándor gondozásában jelent meg.
19062.

Németh László: Szekfű Gyula. Bp., [1940], Bolyai Akadémia ("Jövő"-ny.), 143+(1) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, belül a lapok jó állapotban. Erősen sérült kiadói papír védőborítóval. A mű első formájában a "Magyar Élet" nemzetpolitikai szemle 1940. febr.-jún. számában jelent meg. Az első kiadás előjegyzésben fogyott el, a második kiadás dr. Püski Sándor gondozásában jelent meg.

1 400 HUF
gróf Bethlen Margit: Impressziók. Bp.,én., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19063.

1 400 HUF
Rákosy Zoltán: Magyar Pantheon. Bp.,[1931.], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, a hátsó borító foltos.
19064.

1 600 HUF
1961 Ady Endre emlékkiállítás. Bp., 1961, Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói papírkötés.
19065.

1 400 HUF
Stendhal (Marie-Henri Beyle) 2 műve: Vittoria Accoramboni; Egy olasz nemes emlékei. Tolnai Regénytára. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítókkal.
19066.

1 200 HUF
[Faludi Ferenc (1704-1779)]: Faludi Ferenc versei. Összeszedte és jegyzetekkel kísérte: Négyesy László. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 182 p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban.
19067.

1 200 HUF
Közhasznú Könyvtár, 3 füzet (1., 128., 129. sz.): Szerelmi Levelező férfiak és nők részére; Az óra szerkezetének és javításának népszerű ismertetése; Hevesi Gyula: Házi elektrotechnikus. Szerk.: Ilosvai Hugó. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Pfeifer Manó. Kiadói nemzetiszínű tűzött papírkötés, a borítókon kisebb kopásokkal, foltokkal.
19068.

1 800 HUF
Villon testamentuma. Mészöly Dezső fordításában. 1946, Keresztes Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben enyhén sérült
19069.

2 000 HUF
Beöthy Zsolt: A magyar irodalom kis-tükre. Bp.,é.n., Athenaeum., Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon kötésben
19070.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF