Number of items: 296

Beretzky Endre: Beretzky György emlékirataiból Zilah, 1913. Seres Samu. 66 + 2 p Kiadói papírborítékban
19071.

2 400 HUF
Négyesy László: Arany. Bp., 1917., Franklin, 56 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés
19072.

2 000 HUF
Sík Sándor: Tizenkét csillagú korona. Versek. Bp., 1947. Szent István. Első kiadás. Kiadói, sérült papírkötésben
19073.

1 800 HUF
Boldizsár Iván: Nagy idők kis lexikonja. Bp.,(1942), Franklin. Kiadói papír-kötésben
19074.

2 000 HUF
19075.

900 HUF
2,43
2,65
Elmer István: Ahol mindörökre nyár van. Portrékötet Czigány Györgyről. Arcképek, Vallomások. Bp., 2006, JEL. Kiadói kartonált papírkötés.
19076.

1 200 HUF
Mosolygó Sándor és Somolygó János. Petőfi Sándor és Arany János versei Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., é.n. Stúdió 33. Kiadói kartonált papírkötésben
19077.

1 800 HUF
Révai József: Petőfi. Bp., 1949., Szikra. Kiadói papírkötés.
19078.

1 200 HUF
Herczegh Matild: Eötvös Károly. Bp., 1928, szerzői kiadás (Heinrich József-ny.), 46+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szétvált borítóval, a lapok jó állapotban, ajándékozási bejegyzéssel. Aranyozott, kartonált egészvászon-borítóban.
19079.

1 200 HUF
Gerald Durrell 2 könyve: Istenek kertje. Ford.: Osztovits Levente. Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés. + Vadak a vadonban. Ford.: Pesthy Gábor. Bp., 1988, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.
19080.

1 200 HUF
Jules Romains: Verdun előtt. Előjáték Verdun ostromához. Regény. Bp., én., Pantheon. Kiadói papírkötés, kopott, szakadozott borítóval.
19081.

1 400 HUF
A halál himnusza. Ráskai Lea nyomán írta és rajzolta: Bródy Maróti Dóra, ólomba véste: Kner Albert. Hungária Könyvek 3. Bp., 1936, Hungária-ny. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Számozatlan példány.
19082.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF