Number of items: 296

Zichy Ferenc: Edictum episcopi Jauriensis. De festorum celebratione. Győr. 1754. 2. Epistola pastoralis episcopi Jauriensis. Győr, 1755. Győr Streibig. 10p.
18915.

2 400 HUF
Kis Gizella: Justh Zsigmond. Bp., 1932, szerzői kiadás (Nagy Sándor és András-ny.), 36 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18916.

2 800 HUF
7,57
8,24
Tóth Ede válogatott munkái. Váradi Antal bevezetésével. Garay Ákos rajzaival. Remekírók Képes Könyvtára. Bp.,1902,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
18917.

2 000 HUF
Schiller költeményei. Ford. és bevezetéssel ellátta Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
18918.

2 000 HUF
Berzsenyi Dániel munkái. Sajtó alá rendezte: Bánóczi József. Váczy János bevezetésével. Remekírók Képes Könyvtára. Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, beragasztott emlékbélyeggel.
18919.

2 000 HUF
Pázmány Péter válogatott munkái. Szerk.: Bellaagh Aladár. Remekírók Képes Könyvtára. Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
18920.

2 000 HUF
Kelemen Erzsébet: Violoncello. A szerző, Kelemen Erzsébet (1964-) József Attila-díjas író, költő, drámaíró, irodalomtörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Bp.,2005., Ráció. Kiadói papírkötés.
18921.

2 000 HUF
Bebek János: 32 asa plusz 8. A szerző, Bebek János (1948-) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Szivárvány Könyvek 14. Chicago, 1988., Framo Publishing. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
18922.

4 000 HUF
Kilenc varázsének. (Csü Jüan: Kilenc dal.) Az eredeti szöveg Weöres Sándor műfordításával, Tőkei Ferenc előszavával és Tokaji Zsolt jegyzeteivel. Kínai - magyar Könyvek. Bp., 1998., Balassi. Magyar és kínai nyelven. Kiadói papírkötés.
18923.

3 000 HUF
Erdélyi csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából. Szerk.: Kovács László. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás XIII. Kolozsvár,én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés
18924.

1 200 HUF
Szabó Magda: Régimódi történet. Regény. Bp.,1977,Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18925.

1 600 HUF
18926.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF