Number of items: 296

Bíró Zoltán: Elhervadt forradalom. A szerző, Bíró Zoltán és Püski Sándor kettős DEDIKÁCIÓJÁVAL. Bp., 1993., Püski. Kiadói papírkötés.
18903.

2 000 HUF
Jack London: A magas északon. Ford.: Bartos Zoltán. Bp., 1924., Nova. A borító Galambos Margit munkája. Kiadói art-deco aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
18904.

1 200 HUF
Karinthy Frigyes: Hököm-színház. (Kis tréfák és jelentek.) Színházi Könyvtár 7. Bp., 1921, Athenaeum. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált elülső borítót a borítóra kasírozták, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
18905.

1 200 HUF
Illyés Gyula: Petőfi élete. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.
18906.

1 200 HUF
18907.

1 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Bp., én.,Magyar Jövő Ifj. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, hullámos borítóval, a kötés egy helyen sérült (128/129.)
18908.

1 600 HUF
Hankiss János: Jókai, a nagy magyar regényíró. Bp., 1938. KM. E. ny. Kiadói papírborítóval
18909.

1 200 HUF
Balzac Honoré: Grandet Eugénia. Ford.: Toldy László. Olcsó Könyvtár. Bp., 1883, Franklin-Társulat, (2)+297+(5) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, a hátsó borítón kopásnyomokkal, a címlapon hiánnyal.
18910.

1 600 HUF
[Antoine François Prévost (1697-1763)] Prévost abbé: Lescaut Manon és des Grieux lovag története. Ford.: Visi Imre. Bp., 1895, Franklin-Társulat, 282+(5) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, az utolsó két lap kissé sérült.
18911.

1 200 HUF
A szerencse soknevű fia. Egy magyar, akinek Svédország, Brazília, Törökország, Ausztria, Szíria és Tanzánia is otthona volt. Varga Ágota interjúja Abaffy Sigmund Sándor Attilával. H.n., 2008, Abaffy Sigmund Sándor Attila. Kiadói papírkötés. DEDIKÁLT példány.
18912.

3 000 HUF
Agg Kossuth levelei egy fiatal leányhoz. Hatvany Lajos bevezetésével. Kiadja Orbán M. Eliz. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Jaulusz Ilona. Bp., 1919., Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis folttal, a gerincen kis szakadással.
18913.

1 000 HUF
Csaba Margit: Amit fiatalasszonynak tudnia kell. A borító Márton Lajos munkája. Bp., 1937., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerinccel.
18914.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF