Books: History

Number of items: 146

Derzsi Sándor emlékkönyv Bp., 1998. Hét krajcár. + testvére levele Obersovszky Gyulának + fotó a könyvől
18201.

3 000 HUF
Földy János - Balassa Imre: Világostól Josephstadtig. 1849-1856. Földy János naplótöredékeiből közreadta Balassa Imre. Bp, 1939, Kir. Magy. Egyetemi Ny., 323+(1) p. Számos egészoldalas rajzzal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban
18202.

1 800 HUF
Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp. (1934)., Fővárosi Könyvkiadó Kft. I. kiadás. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóban.
18203.

2 000 HUF
Kenéz Béla: Ipari öntudatunk ébresztői és munkálói. Bp., 1943., Országos Iparegyesület. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
18204.

2 400 HUF
Gábor Imre, Horváth Árpád: A haditérképek históriája. Fejezetek a térképek és a katonaföldrajz történetéből. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18205.

1 600 HUF
Póka-Pivny Aladár - Zachar József: Az amerikai függetlenségi háború magyar hőse. Kováts Mihály ezredes élete. 1724-1779. Bp., 1982., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + N. I. Szomin: Polgárháború az Amerikai Egyesület Államokban. (1861-1865.) A SzK(b)P Pártfőiskolájának Anyaga. Bp., 1951, Szikra. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
18206.

1 800 HUF
18207.

4 400 HUF
11,89
12,94
Losonczi Zoltán: Bél Mátyás és a magyar tudomány. Különlenyomat. Bp., 1927., Sárkány-ny. Kiadói papírkötés.
18208.

1 200 HUF
Magyar Panteon. Nemzetünk nagyjainak és kiválóságainak a Kerepesi-temetőben lévő sírjai és síriratai. Összeáll.: :Dr. Makoldy Sándor. Bp., 1927., Szerző. Javított, sérült papírkötés, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
18209.

1 800 HUF
Arany lapok a magyar történelemből. Az ifjuság számára. Számos képpel. Bp., én., Dolinay,(Belvárosi-ny.) Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
18210.

2 000 HUF
Zolnay Vilmos-Komáromi János: Magyar történelmi anekdoták. Bp., 1927., a Könyvbarátok Szövetsége kiadásában, kartonkötésben sérült gerinccel
18211.

1 600 HUF
Feleky Géza: India és a világháború. Bp., 1915. Eggenberger. 43p. Kiadói egászvászon kötésben Ritka!
18212.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF