Books: History

Number of items: 146

18153.

5 000 HUF
18154.

5 000 HUF
Mária Terézia emlékkönyv. Szerk.: Bódvai András. Semjén Zsolt és Habsburg György előszavával. Bp., é.n., Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18155.

5 000 HUF
Eduard Fuchs: Az erkölcsök története az újkorban I-III. köt. I. köt.: A renaissance. II. köt.: A gáláns kor. III. köt.: A nagy forradalomig. Bp., 1912. Új irodalom. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal
18156.

4 600 HUF
12,43
13,53
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., (1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+(1) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, az előzéklapon gyűrődésekkel.
18157.

3 000 HUF
Puskely Mária: Virágos kert vala a híres Pannónia, melléklettel.Kiadói papírkötésben. Bp., 1994. Amieko Hozzá királyok leszármazási táblája melléklet
18158.

Puskely Mária: "Virágos kert vala a híres Pannónia", melléklettel.Kiadói papírkötésben. Bp., 1994. Amieko Hozzá királyok leszármazási táblája melléklet

4 000 HUF
Isaszegi János: A 21. század élettérháborúi a földért, a vízért, az élelemért, ... a létezésért! Válságövezetek konfliktusai és háborúi. Bp., 2015, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
18159.

3 000 HUF
Makoldy Sándor: Nemes Hajnik Károly és a magyar országgyűlés gyorsirodája. Levéltári források alapján. I. kötet: 1806-1843. A szerző, Makoldy Sándor (1882-1958) gyorsírástörténész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1943., (Szalay-ny.), 304 p.+4 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
18160.

3 000 HUF
Pacepa, Ion Mihai: Vörös horizontok. 1-2. rész. Társadalmi valóság - nemzeti önismeret. Kézirat, belső használatra. Bp., 1988, BME GK Münnich Ferenc Kollégium. Kiadói papírkötés, a második borítón firkával, az első borítón kis szakadással. Szamizdat.
18161.

3 000 HUF
Zoványi Jenő: Szekfű és társai történetírása. Bp. 1938. (Viktória-ny.), 73+(3) p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel és foltokkal.
18162.

2 400 HUF
Erdélyi Ritkaságok: Felsőcsernátoni Bod Péter önéletírása, Kolozsvár, 1940, Minerva Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. kiadása, papírkötésben
18163.

3 600 HUF
9,73
10,59
18164.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF