Books: Architecture, Art

Number of items: 215

Kunstpreis Jahrbuch. Band XXXVI A. 1981. München, 1981. Kunts und Technik. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval
18475.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kelényi, György: Rembrandt und die Bibel. Bp.,1990.,Kunstverlag. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzött kemény-kötés.
18476.

2 200 HUF
5,95
6,47
18477.

2 600 HUF
7,03
7,65
Aggházy Mária: Early wood carvings in Hungary. Bp., 1965. MTA. 88 táblával. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
18478.

2 200 HUF
5,95
6,47
Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler. Bp., 1981 Corvina. Kiadói egészvászon-kötés./ Linen-binding, in German
18479.

2 800 HUF
7,57
8,24
Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, enyhe kopással
18480.

2 000 HUF
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban
18481.

2 000 HUF
18482.

2 000 HUF
Bajkay Éva: Nemes Lampérth József. A magyar festészet mesterei - II. sorozat 9. köt. Bp., 2015, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Nemes Lampérth József műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18483.

2 400 HUF
18484.

2 000 HUF
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
18485.

2 000 HUF
Christa Bartesch - Hajógyári sziget. Bp., 1998, Fox Kft. Szelényi László és Wolfgang Bartesch fotóival illusztrálva. Német és angol nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés. Christa Bartesch festőművész, az art quarter budapest alapítója által DEDIKÁLT.
18486.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF