Books: Architecture, Art

Number of items: 215

Szvoboda D. Gabriella: Barabás Miklós 1810-1898. Bp., 1983., Képzőművészeti Kiadó. Számos szövegközi és egészoldalas képpel, Barabás Miklós műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
18511.

1 200 HUF
Gérard Rondeau: Scenes de la vie tsigane. hn., 1982, Astrid. Francia nyelven. Gérard Rondeau fekete-fehér fotóival. Kiadói papírkötés.
18512.

1 800 HUF
Rados Jenő: Magyar építészettörténet Bp., 1961, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
18513.

1 600 HUF
Sümegi György: Kép-szó. Képzőművészek 56-ról. Bp., 2004., PolgART. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
18514.

Sümegi György: Kép-szó. Képzőművészek '56-ról. Bp., 2004., PolgART. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés

1 600 HUF
Nigel Hawkes: A világ építészete. Az építészet világa. Az ókortól a XXI. századig. Bp.,1990, Gulliver-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
18515.

1 800 HUF
18516.

1 200 HUF
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés.
18517.

1 600 HUF
2 db Kovács Margit keramikus művészetét bemutató kiadvány: P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina-Képzőművészeti Alap. Számos képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Kovács Margit Kerámiamúzeum, Szentendre. Kiállítási katalógus. A kiállítást rendezte és a kötetet szerk.: Herpai András. Szentendre, 2012, PMMI. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban, CD-melléklettel.
18518.

1 600 HUF
Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
18519.

1 800 HUF
Dürer Handzeichnungen großer Meister. Wien-Leipzig, Manz. Anton Reichel 24 metszetével. Kiadói papírkötésben, foltos lapokkal
18520.

1 600 HUF
Dercsényi Balázs: Árkay Aladár. Architektúra. Bp.,1967, Akadémiai Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói karcos papír védőborítóban. Megjelent 1800 példányban.
18521.

1 600 HUF
Vaszary János: Dunaparti korzó. Promenade of Danube, 1933. Virág Judit Galéria. Papírborítóval
18522.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF