Art-ceramics

Number of items: 218

UT jelzéssel: Jugendstil kaspó, kerámia, sérült, restaurált, m: 26 cm, d: 40 cm
11072.

5 000 HUF

11073.

4 000 HUF

Jelzés nélkül: Retró kerámia ikebana, kopásokkal, m: 17 cm
11074.

2 000 HUF

Jelzés nélkül: Retró kerámia váza, kopásokkal, m: 41 cm
11075.

4 000 HUF

11076.

9 000 HUF
24,39
28,13

Szovjetunió, 1970 körül, folklór kerámia dísztányér, muzsikusok, jelzett: KC Abbib etikettel. Hibátlan, d: 36 cm
11077.

12 000 HUF

Szecessziós majolika lámpatest. Padon ülő bohóclány, jelzés nélkül, sérült, törött. m: 36 cm
11078.

10 000 HUF

Német retró kerámia füles váza, jelzett, alján kis lepattanás, m: 15 cm
11079.

5 500 HUF
14,91
17,19

Retró mintás váza, mázas kerámia, Király Károly, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28 cm
11080.

5 500 HUF
14,91
17,19

Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzés nélkül, kopott, d: 31 cm
11081.

3 200 HUF
8,67
10,00

Ikerfazék. Mázas cserép, kézzel festett XIX. sz. sérült 22x22 cm
11082.

4 000 HUF
14

Liezen mázas kerámia őzike, jelzett, hibátlan, 16×14 cm
11083.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF