Art-ceramics
Number of items: 218
2796741
11072
441
Art-ceramics
UT jelzéssel: Jugendstil kaspó, kerámia, sérült, restaurált, m: 26 cm, d: 40 cm
5 000 HUF
2796122
11073
441
Art-ceramics
4 000 HUF
2852637
11074
441
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Retró kerámia ikebana, kopásokkal, m: 17 cm
2 000 HUF
2852638
11075
441
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Retró kerámia váza, kopásokkal, m: 41 cm
4 000 HUF
2878464
11076
441
Art-ceramics
9 000 HUF
2866474
11077
441
Art-ceramics
Szovjetunió, 1970 körül, folklór kerámia dísztányér, muzsikusok, jelzett: KC Abbib etikettel. Hibátlan, d: 36 cm
12 000 HUF
2514781
11078
441
Art-ceramics
Szecessziós majolika lámpatest. Padon ülő bohóclány, jelzés nélkül, sérült, törött. m: 36 cm
10 000 HUF
2862279
11079
441
5500
Art-ceramics
Német retró kerámia füles váza, jelzett, alján kis lepattanás, m: 15 cm
5 500 HUF
2862335
11080
441
5500
Art-ceramics
Retró mintás váza, mázas kerámia, Király Károly, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28 cm
5 500 HUF
2760803
11081
441
3200
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzés nélkül, kopott, d: 31 cm
3 200 HUF
2901587
11082
441
Art-ceramics
Ikerfazék. Mázas cserép, kézzel festett XIX. sz. sérült 22x22 cm
4 000 HUF
2903544
11083
441
Art-ceramics
Liezen mázas kerámia őzike, jelzett, hibátlan, 16×14 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m