Art-ceramics
Number of items: 218
2769920
11145
441
Art-ceramics
Hungária iparművész mécsestartó, mázas kerámia, etikettel jelzett, mázrepedésekkel, m: 12 cm
1 200 HUF
2760800
11146
441
Art-ceramics
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Nowo Altrohlau, kopott, sérült, d: 31 cm
1 800 HUF
2857480
11147
441
Art-ceramics
Népi áttört kerámia tányér, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 27 cm
4 000 HUF
2857482
11148
441
Art-ceramics
Népies áttört tányér, barna fehér mázas kerámia, jelzett, hibátlan 30 cm
4 000 HUF
2861667
11149
441
3200
Art-ceramics
Pirkenhammer leveses tál. Aranyozott, jelzett, minimális kopással d: 26 cm
3 200 HUF
2902211
11150
441
Art-ceramics
L'art stúdió levél mintás kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30 cm
4 000 HUF
2902162
11151
441
Art-ceramics
Retro kerámia iparművész váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
4 000 HUF
2901595
11152
441
Art-ceramics
Korsó. Mázas cserép, kézzel festett, virágos, sérült XIX. sz.
4 000 HUF
2901590
11153
441
Art-ceramics
Csörgő korsó. Mázas cserép, kézzel festett XIX. sz. sérült 26 cm
4 000 HUF
2896649
11154
441
Art-ceramics
Asita Djamschidi: Kerámia falikép, jelzett a hátoldalon, kisebb kopásnyomokkal, 20x19,5 cm
3 000 HUF
2904474
11155
441
Art-ceramics
5 darab Pázmány kerámia falitál, jelzéssel, egyiken kis kopással, d: 11-17 cm
3 000 HUF
2903956
11156
441
Art-ceramics
Régi csalikancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m