Art-ceramics

Number of items: 218

Jelzés nélkül Fehér ruhás lány. Gyertyatartó Mázas kerámia figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11169.

2 000 HUF

Erdei emlék 1940 festett cserép vizes korsó 27 cm
11170.

2 000 HUF

11171.

3 000 HUF

Kerámia kínáló XIX. sz vlge formaszámmal jelzett 10 cm
11172.

3 000 HUF

4 db vegyes népi kerámia, lepattanásokkal, d: 24-28 cm
11173.

3 000 HUF

Jelzés nélkül: kutyus, fekete festett kerámia. Kis kopással 15 cm
11174.

2 400 HUF

Retró iparművész kerámia váza, fekete-piros mázzal, jelzés nélkül, kisebb mázrepedésekkel, m: 22 cm
11175.

1 800 HUF

Bonbonniere. Koptatott mázas. Jelzés nélkül, hibátlan d: 10 cm
11176.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ikebana váza. Mázas iparművész kerámia. Kézzel festett, hibátlan 18 cm
11177.

3 000 HUF

Piros, zöld háló mintás kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm
11178.

3 000 HUF

Alaska váza. Német retro kerámia iparművész váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
11179.

3 600 HUF
9,76
11,25

Amsterdam váza. Német retro kerámia iparművész váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
11180.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF