Art-ceramics
Number of items: 218
2844656
11169
441
Art-ceramics
Jelzés nélkül Fehér ruhás lány. Gyertyatartó Mázas kerámia figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
2 000 HUF
2844654
11170
441
Art-ceramics
Erdei emlék 1940 festett cserép vizes korsó 27 cm
2 000 HUF
2535082
11171
441
Art-ceramics
3 000 HUF
2871037
11172
441
Art-ceramics
Kerámia kínáló XIX. sz vlge formaszámmal jelzett 10 cm
3 000 HUF
2833576
11173
441
Art-ceramics
4 db vegyes népi kerámia, lepattanásokkal, d: 24-28 cm
3 000 HUF
2861683
11174
441
Art-ceramics
Jelzés nélkül: kutyus, fekete festett kerámia. Kis kopással 15 cm
2 400 HUF
2868720
11175
441
Art-ceramics
Retró iparművész kerámia váza, fekete-piros mázzal, jelzés nélkül, kisebb mázrepedésekkel, m: 22 cm
1 800 HUF
2902188
11176
441
Art-ceramics
Bonbonniere. Koptatott mázas. Jelzés nélkül, hibátlan d: 10 cm
3 600 HUF
2902181
11177
441
Art-ceramics
Ikebana váza. Mázas iparművész kerámia. Kézzel festett, hibátlan 18 cm
3 000 HUF
2902145
11178
441
Art-ceramics
Piros, zöld háló mintás kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm
3 000 HUF
2902167
11179
441
Art-ceramics
Alaska váza. Német retro kerámia iparművész váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
3 600 HUF
2902165
11180
441
Art-ceramics
Amsterdam váza. Német retro kerámia iparművész váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m