Art-ceramics

Number of items: 218

Csavlek Etelka (1947-): Lány. Festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan. m: 15 cm
11036.

4 000 HUF
11

Csavlek Etelka (1947-): Lány lornyonnal. Festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan. m: 15 cm
11037.

4 000 HUF

2 darab Mónus Ferenc Hódmezővásárhely bokály, egyiken kopással, jelzettek, m: 19,5 cm
11038.

2 000 HUF

Páll Magdi korondi bokály, jelzéssel, kis kopással, m: 20 cm
11039.

3 000 HUF

11040.

3 600 HUF
9,76
11,25

Csavlek Etelka (1947-): Távcsöves lány. Festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan. m: 15 cm
11041.

4 000 HUF

HE jelzéssel Iparművész falitál, hibátlan, d: 23 cm
11042.

3 000 HUF

Gyarmati György: Harmonikázó fiú, jelzéssel, kopással, gyári anyaghibával, m: 10,5 cm
11043.

3 000 HUF

Kis Roóz Ilona: Női figura, ragasztott, jelzéssel, m: 14 cm + MZ jelzéssel: imádkozó alak kerámia csengő, hibátlan, m: 7,5 cm
11044.

1 600 HUF

Kántor Sándor Karcag kerámia butella, jelzéssel, kis kopással, m: 15 cm
11045.

4 000 HUF

Sz.J. jelzéssel Hódmezővásárhelyi váza, kopással, m: 20 cm
11046.

1 600 HUF

Máthé Imre korondi bokály, jelzéssel, kis kopással, m: 19 cm
11047.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF